Preview: FC Odra Petřkovice - 1.SC Znojmo FK

Preview: FC Odra Petřkovice - 1.SC Znojmo FK Z N O J M O - V sobotu ráno se naši borci střetnou na Ostravsku s týmem, které vystihuje žlutá barva – FC Odra Petřkovice. V Petřkovicích se hraje od 10:15, na straně soupeře bude pravděpodobně možné vidět naši bývalou brankářskou jedničku Antonína Bučka.

 
 
 

Poslední vzájemný duel našeho celku se slezkým byl v roce 2017 v MOL Cupu, kdy se nám na půdě domácích Petřkovic podařilo zvítězit po penaltách. V minulém zápase se svěřencům Filipa Smékala nedařilo. Na půdě olomoucké Sigmy prohráli 0:3. Všechny tři branky vstřelil Chytil. Naopak Znojmu se v Dolním Benešově ve vloženém 17. kole podařilo poprvé v letošní sezóně vyhrát, když v samém závěru body zajistil dorážkou Róbert Demjan.

Pozorní fanoušci si mohli také všimnout toho, že do minulého zápasu nenastoupil Tomáš Okleštěk, který se v 5. kole zranil a musel odstoupit již ve 14. minutě. Trenér Milan Volf se k jeho návratu na hřiště vyjádřil následovně – „Řekl bych, že to, než se Tomáš Okleštěk na hřiště vrátí, bude otázka týdnů.“ Uvedl pro náš web náš kouč.

V Petřkovicích se bude bojovat o další důležité body, abychom mohli stoupat v tabulce výš. Soupeř z 8. místa nám ale rozhodně nic nedá zadarmo! Tak nezapomeňte! Hrajeme v sobotu od 10:15 v Petřkovicích.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • robert.knebl: Smutná zpráva. Vzpomínám na některé výjezdy s ním. R.I.P. Vláďo ...
  • Fanek: Hodně smutná zpráva. "Formeláka", jak jsme Vladimírovi říkali jsem poznal ...
  • Bořa: ;( ;( ...
  • hodakkarel: ano, myslím, že si to zaslouží. Vláďu jsem měl fakt ...
  • demon.: Poslední Fridrichův příspěvek tady... Ať je mu země lehká. Pro vedení: ...
  • PavelŠ: Ať se na mě nikdo nezlobí, ale minimálně asistent musel ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin