Mol Cup: V poháru nás čeká Lanžhot. Soupeř zažil dominantní vstup do divize

Mol Cup: V poháru nás čeká Lanžhot. Soupeř zažil dominantní vstup do divize Z N O J M O - Anglický týden probíhá napříč českými soutěžemi. Po víkendových ligách se v úterý a ve středu odehrají zápasy prvního kola domácího poháru, ve kterém sehrajeme utkání na půdě divizního TJ Sokolu Lanžhota. Ten v prvním duelu ligy smetl FC Slovan Havlíčkův Brod 9:0. Znojemský klub se tak musí mít na pozoru, poslední prohru v úvodním kole poháru však utrpěl v sezóně 2008/2009.

 
 
 

Podíváme-li se na znojemské působení v uplynulých ročnících domácího poháru, který se od sezóny 2015/2016 hraje pod názvem Mol Cup, tak nejlepšího výsledku bylo dosaženo před čtyřmi a dvěma lety.

Ročník 2015/2016 nás po výhrách nad týmy FK Pelhřimov a TJ Sokol Tasovice dostal do třetího kola, ve kterém jsme sice do 70. minuty drželi bezbrankový stav proti FC Vysočině Jihlava, favorit však nakonec zvítězil 5:0.

Předloni vyšly utkání proti výběrům Slavoj Polná a FC Odra Petřkovice, ve třetím kole jsme po vyrovnaném utkání prohráli 0:1 proti Spartě Praha. V letech 2016 a 2018 shodně nastal konec ve druhém kole.


Lanžhot v pohárech hraje druhým rokem, opírá se o kanonýra

Historie Lanžhota v domácím poháru je velmi krátká. Ještě v sezóně 2017/2018 hrál v Přeboru Jihomoravského kraje, vyřazovací soutěže se tak zúčastnil teprve loni. A nevedlo se mu špatně.

V předkole vyřadil TJ Sokol Bzenec 4:2, kdy hattrickem pomohl Lukáš Čambal. Výběr z Břeclavska následně trápil SK Hanáckou Slavii Kroměříž, se kterou po remíze 0:0 v základní hrací době prohrál 0:2 v prodloužení (113. Krhut, 119 Mlýnek).

Také letošní předkolo bylo pro loňského nováčka divize D, ve které nakonec skončil na šesté pozici, úspěšné. Utkání proti FK Hodonínu zvládl 3:1, dvěma brankami se o výhru postaral dvaadvacetiletý Pavel Dovhanyuk.

Kanonýr z Lanžhota byl ústřední postavou úvodního kola letošního ročníku Divize. Náš nejbližší soupeř zdemoloval Havlíčkův Brod 9:0, Dovhanyuk vsítil čtyři branky. Potvrdil tak své velké kvality, zimní posila z patnácti zápasů vstřelila dvanáct ligových branek.

Mol Cupu pro naše fotbalisty začne ve středu v 17:00.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • jomei: Sportovní sázení -Tenis - Fotbal - Velmi spolehlivé informace odkaz/ ...
  • mišák.z: Taktéž jsem to zaslechl,nechtěl jsem to psát protože nevím jestli ...
  • tovei: Sportovní sázení -Tenis - Fotbal - Velmi spolehlivé informace odkaz/ ...
  • palasek.m: Co je prAVDA O PRODEJI KLUBU? a NENÍ TO TU ...
  • tomeu: Tenis ,Fotbal - velmi spolehlivé informace - sportovní sázení odkaz/ ...
  • JirkaPo: pouze chůze, chaos, bez systému, bez boje... ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin