Derby přichází! V jihomoravském duelu přivítáme Brno. Potvrdíme formu?

Derby přichází! V jihomoravském duelu přivítáme Brno. Potvrdíme formu? Z N O J M O - Dost možná největší letošní zápas na znojemském stadionu je tady. V pátek od 18:00 v Husových sadech náš tým hostí soupeře z Brna, v současnosti se bude jednat o zápas tabulkových sousedů. Duel slibuje jednu z nejlepších návštěv za poslední roky. Kde se až cifra diváků zastaví?

 
 
 

Zápas o body, emoce, tvrdé souboje a parádní atmosféra. To vše by mělo být k vidění během pátečního večera. Dané utkání umocňuje skutečnost, že oba týmy se v ligové tabulce nachází hned u sebe. Zatímco Brno je se skóre 18:15 na deváté příčce, našemu výběru s pěti méně vstřelenými brankami patři desátá pozice. Gólů jsme obdrželi stejně jako náš úhlavní rival.

Když se naposledy hrálo druholigové derby na znojemském pažitu, létaly jiskry. Konkrétně ze sektoru brněnských fanoušků. Před sedmi lety se nespokojení fanoušci soupeře vyrovnávali s nepříznivou situací celku po svém, za pomocí mikrofonu musel vše uklidňovat až Petr Švancara. Ani ten prohře klubu z druhého největší města republiky nezachránil, po gólech Vašíčka, Lacka a Oklešťka jsme vyhráli 3:0.

Ani v současné době se týmu okolo trenéra Pavla Šustra dvakrát nedaří. Ztráta na třetí České Budějovice sice činí jen sedm bodů, ambice však před začátkem sezóny sahaly rapidně výše, než aby byly blíže sestupu než případnému návratu mezi českou fotbalovou elitu. A k tomu by měl pomoci také zápas s našim výběrem.

„S ohledem na krátký týden je program hodně nahuštěný, ale neměli jsme důvod ustupovat z cesty, po které jdeme. Tréninku jsme se věnovali naplno a cílem je připravit se na Znojmo co nejlépe. Chceme ho zvládnout a vyhrát. Těším se na derby jako na každý jiný zápas, nedělám v tom rozdíl," prohlásil Šustr pro oficiální stránky brněnského týmu.

Tomu bude chybět vykartovaný Ladislav Krejčí, Michal Škoda a Jakub Šural po zdravotních problémech zatím trénují osamoceně. Jak to našeho soupeře oslabí? Zjistíte sami v Husových sadech. Nezapomeňte přijít včas a užít si jihomoravský svátek fotbalu.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • mišak.z: odkaz ...
  • mišák.z: odkaz ...
  • mišak.z: Bude nový chorvatský sponzor . *2* ...
  • Jiří_M.: když si dáš dvě a dvě dohromady, uvidíš, co z ...
  • mišak.z: odkaz Ta poslední věta....jsem zvědavý co to bude. ...
  • josta: Všem vše nejlepší. Hodně zdraví, štěstí, úspěchů. ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin