Kdo prodlouží úspěšnou sérii? V sobotu hrajeme v Třinci

Kdo prodlouží úspěšnou sérii? V sobotu hrajeme v Třinci Z n o j m o - Poslední zápas před reprezentační přestávkou nás zavede na půdu Třince. V rámci 10. kola Fortuna národní ligy se představíme proti týmu, který je aktuálně ve velmi dobré pohodě a v tabulce sídlí na třetím místě o skóre právě před naším celkem. Výkop utkání je v Třinci tradičně stanoven na sobotních 10:15.

 
 
 

Dvanácté místo z minulého ročníku Fortuna národní ligy? Tomu je momentálně Třinec hodně vzdálen, start do sezóny se mu totiž vydařil skvěle. Po devíti kolech má na svém kontě 17 bodů a je na třetím místě tabulky o skóre právě před Znojmem. Aktuálně Třinečtí tahají sérii čtyř utkání bez prohry, naposledy zvítězili v přestřelce ve Vítkovicích 3:2.


10.k. FNL
Sobota
30. září
10:15 hod.
On-lineTwitter

FK Fotbal Třinec

1.SC Znojmo FK

STADION RUDOLFA LABAJE

Trenér Neček tak může být s výkony svých svěřenců náležitě spokojený. V útoku se spoléhá na útočníka Václava Juřenu, jež Třinec posílil v létě z Vítkovic a doposud vstřelil čtyři góly. A to má třinecký kouč na lavičce v záloze dalšího snajpra René Dediče. Oporou záložní řady je znojemským fanouškům dobře známý Šimon Šumbera, který na sebe upozornil i gólem z rohu, za který získal ocenění Gól měsíce září. Třineckým to zkrátka klape.

Že to v Třinci klape, samozřejmě ví i znojemský lodivod. „Jirka Neček odvádí v Třinci vynikající práci, vím, co nás tam čeká. Bude to ještě těžší utkání než s Táborskem. Musí nás nakopnout to, že jsme proti Táborsku odehráli dobré utkání a otočili výsledek, na tom můžeme v Třinci stavět,“ uvedl Jiří Balcárek.

Vzájemné zápasy z minulé sezóny mluví pro Třinec. Ten uhrál ve Znojmě remízu 2:2 a na jaře doma zvítězil brankou Dediče takřka z poslední minuty 2:1. Ostatně v Třinci jsme naposled zvítězili v obnovené druholigové premiéře v sezóně 2010/11. Byla to vůbec první výhra po opětovném postupu.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • Jarda001: Ondřej Machuča je na zkoušce v Jihlavě ...
  • Jarda001: A jak je na tom vubec michal holub ktery prisel ...
  • Jarda001: Tak to moc nechapu protoze kdyz tady hral tak mi ...
  • Fridrich: Dominik Urbančok poslán do Vyškova. ...
  • hodakkarel: MOL Cup se losuje ...
  • Fridrich: S námi je to přejde.... ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin