1.SC ZNOJMO FKFC KuřimFC Slovan Havlíčkův BrodFC PBS Velká BítešFC Žďas Žďár nad SázavouTJ Tatran BohuniceSK Artis Brno Líšeň-Žabovřesky-fotbal BTJ Sokol TasoviceFC Velké MeziříčíHumpolecTJ Dálnice SpeřiceTatran Žďírec nad DoubravouSK Fotbalová škola TřebíčFK Maraton PelhřimovFC Sparta BrnoFC Chotěboř
 

Trenér Ludevít Grmela po generálce s HFK Olomouc

Trenér Ludevít Grmela po generálce s HFK Olomouc S e d l e c - Jak to u generálek většinou bývá, na hřiště měla vyběhnout vykrystalizovaná jedenáctka. To se však v sobotu proti HFK stát nemohlo. Tým zasáhla v týdnu viróza a tak se ve druhé půli na hřišti objevili i čtyři junioři. Trenér Ludevít Grmela byl vzhledem k okolnostem s výsledkem utkání spokojen, vrásky mu však dělaly zmíněné absence a také přílišná tvrdost ze strany soupeře.

 
 
 

Jaká byla generálka z vašeho pohledu?
Bohužel generálku ovlivnila naše velká marodka, takže to nebylo ideální. V první půli jsme chtěli vyzkoušet určité herní věci, v té druhé už dostali poměrně velký prostor někteří junioři. Soupeře jsme v podstatě po celé utkání k ničemu nepustili.

V utkání byla několik tvrdých zákroků, trnul jste na lavičce?
Na přípravný zápas hrál soupeř mnohdy až za hranicí tvrdosti. Několik hráčů má za zápasu šrámy a mohli by se přiřadit k indisponovaným, uvidíme, jak to dopadne.

Zbývá necelý týden do mistrovského utkání, máte už v hlavě základní jedenáctku?
Před týdnem jsem ještě měl. (trpký úsměv), teď je to velký otázník. Nyní půjde především o to, aby se dali všichni co nejrychleji zdravotně do pořádku.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2025 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies