FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

Výhra nad havlíčkobrodskými

Výhra nad havlíčkobrodskými Druhé výhry v letošní letní přípravě dosáhli naši fotbalisté.

přípr., pátek 18.6.2021
1.SC Znojmo FK - FC Slovan Havlíčkův Brod  2:1  (2:1)
Branky: 29. a 31.testovaný hráč - 17. Zita
ŽK: Kirschner (ZNO)
ČK: 73.Kirschner (ZNO) po 2.ŽK
FC Slovan Havlíčkův Brod: Soukal-Cakl, Turek, Dejl, Pecen-Trinh, Pabousek-Novák, Fikar, Šilhart - Žila (Dočkal, Synecký, Víšek, Bouma, Kučera)

V 17.minutě se hosté po rohu, kdy se míč z hlavy jednoho z hráčů v bílém odrazil do tyče a následně jej Zita dorazil do sítě, ujali vedení 1:0, přestože více ze hry měli naši fotbalisté. I poté pokračovala hra více méně v režii našich hráčů, až se došlo ke 29.min. a jeden z testovaných hráč se trefil a vyrovnal na 1:1. Hosté reklamovali předchozí ofsajd, ale sudí branku uznal. Stejný hráč pak o dvě minuty později lobem krásně přehodil hostujícího gólmana a vedli jsme 2:1. Do poločasu se pak už výsledek nezměnil.

Ještě další čtvrthodinu druhé půle byla převaha našeho týmu zřetelnější, pak se prostřídalo a už to tolik všude nešlo. Komplikace nastala cca čtvrthodiny před koncem, kdy byl vyloučen Petr Kirschner. Nejprve dostal žlutou po zakopnutí míče po odpískaném ofsajdu, který asi nebyl a po několika minutách po zbytečném faulu rukama. Pozitivem této situace bylo vyzkoušení si hry v oslabení, protože hosté měli o hráče více a bylo to na hřišti vidět, i když ne tak, aby se dostali do větší šance, to dokázali naši hráči uhrát a zápas skončil tak, jak skončil po prvních 45 minutách.

Další zápas přípravy sehrajeme opět doma a to ve středu 23.6., kdy přivítáme dalšího divizního soupeře - 1.FC Viktorii Přerov.