V úvodním duelu dvojzápasu remíza 0:0

V úvodním duelu dvojzápasu remíza 0:0 K přípravnému dvojzápasu dnes odjeli naší hráči na Slovensko, kde se utkali s účastníkem tamní 1.ligy, týmem FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble! K utkání odjeli nejen hráči stávajícího kádru, ale především v tuto chvíli všichni testovaní hráči - představení těchto hráčů uvedeme v samostatném článku.

 
 
přípr. 1.duel se ZM, pátek 15.6.2018
FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble - 1.SC Znojmo FK  0:0  (0:0)
FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble: Buček - Krčik, Zukal, Avdič, Pospíšil (Helísek), Lacko, Banásik, Kadeem, Urbančok (Kaššai), Štrombach, Teplý (Martínek)

Ohlasy trenérů

Trenér Leoš Kalvoda: "Přípravné dvojutkání určitě splnilo účel, se kterým jsem na Slovensko přijeli a to především vidět v zápase nové hráče, kteří přišli na test. Musím říci, že všichni hráči svá utkání odmakali a odjezdili na plno. S nasazením hráčů jsme tedy spokojeni. Na nějaké hodnocení testovaných hráčů je ještě brzy, ale musím říci, že někteří nás překvapili a to v tom pozitivním smyslu. Do utkání ještě nezasáhli někteří hráči po zranění jako Cihlář a Mezlík. I v dalších zápasech se pravděpodobně představí další hráči na zkoušku, ale jasno bychom chtěli mít co nejdříve."
 
Zápasový servis

Reportáž

Zápasová fotogalerie
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin