V Rosicích jsme také branku nedali a tři dostali...

V Rosicích jsme také branku nedali a tři dostali... už je to 4x90 minut, co jsme nedali branku. A to ani s novým útočníkem Josefem Čtvrtníčkem a Robertem Russmannem, který se vrátil po zranění. Nezbývá než se zapřít a pokračovat dál a doufat ve středeční domácí úspěch proti Frýdlantu n.O.

4.kolo MSFL, sobota 27.8.2022
FC Slovan Rosice - 1.SC Znojmo FK  3:0  (2:0)
Branky: 11.Novák, 17.Přerovský (pen.), 83.Fila
ŽK: 32.Zezula, 63.Praks – 23.Nnadi, 58.Prokeš, 62.Lukčo
ČK: 60.Krakovčík (ZNO)
Rozhodčí: Jan Nápravník – Jan Dorotík, Luboš Rygl
Delegát: Pavel Peřina
FC Slovan Rosice: ádrapa – Zezula, Praks, Novák, Buchta, Koláčný (70.Sedláček), Fila (84.Kršák), Přerovský (70.Kulík), Černý (K), Selinger (84.Drbal), Přikryl (27.Dobrovodský)
Trenér: Petr Čuhel
1.SC Znojmo FK: Chmiel – Russmann, Mrkva, Gonçalves, Pálfi (86.Špalek), Nnadi (86.Synek), Komínek, Prokeš (K) (76.Bakaramoko), Lukčo (73.Kartišovs), Krakovčík, Čtvrtníček
Trenér: Michal Pacholík
Počet diváků: 259

Přibližně pět úvodních minut patřilo našemu týmu, ale žádná příležitost se z toho nezrodila. Naopak v 7.min. Fila teď přelstil ofsajdovou past, dostal se ale sám před gólmanem do velkého úhlu, volil zpětnou přihrávku a jeho spoluhráč pak vysoko přestřelil. V 9.min. Přerovský mohl otevřít skóre, mířil k tyči, ale František Chmiel vyškrábl konečky prstů na roh! Udeřilo poprvé po 11 minutách. Po druhém rohu v řadě se hlavičkou ke vzdálenější tyčce prosadil Novák - 1:0. O šest minut později už byl stav 2:0. Po faulu na Koláčného si míč vzal zkušený Přerovský a pumelicí doprostřed branky nedal z penalty našemu brankáři šanci. Poslední čtvrthodinku se naši hráči více dostávali do hry, ale šance chyběly. Naopak domácí zahrozili ještě ve 40.min. Z rychlého protiútoku velmi pěkně vyzkoušel Koláčný našeho brankáře, který ukázal svoje umění, a balon vyrazil.

Ve druhém poločase se po hodině hry do vápna dostával Martin Krakovčík, byl asi lehce potažen domácím hráčem, ale souboj ustál a stačil ještě přihrát Josefu Čtvrtníčkovi, který v největší šanci našeho týmu dobře vystřelil, ale hradbu těl neprostřelil. Z frustrace nad neproměněnou šancí se Martin Krakovčík dle zápisu o utkání neslušně obořil na sudího, od kterého dostal rovnou červenou kartu. Tím si naši hráči ubrali ještě víc páru ve snaze konečně prolomit střeleckou smůlu. Čtvrt hodiny před koncem Fila pohrdl zblízka tutovkou a zahrál to poněkud ledabyle. Domácí to ale nemuselo mrzet, protože týž hráč si spravil chuť 7 minut před koncem. V tu dobu bylo lehké jen dorazit přihrávku svého spoluhráče. A čtvrtou branku mohl přidat branku Dobrovodský, ale už svatyni minul.