Se Sigmou Olomouc jsme prohráli 1:4

Se Sigmou Olomouc jsme prohráli 1:4 Přestože případnou výhrou v závěrečném duelu Tipsport ligy jsme mohli vyhrát skupinu a postoupit do semifinále, realita ovšem znamenala naši prohru 1:4 a postup našeho soupeře. Nakonec jsme skončili čtvrtí z pětičlenné skupiny.

TC, sobota 22.1.2011
SK Sigma Olomouc - 1.SC Znojmo FK  4:1  (2:1)
Branky: 7. a 74.Doležal, 28. a 62.Janotka - 42.Vašíček
Rozhodčí: Zelinka
SK Sigma Olomouc: Drobisz (46.Blaha) – Janotka, Murin, Škerle, Machalický - Navrátil, Šindelář, Hořava – Petr (55.Šultes), Doležal, Schulmeister (67.Chlebek)
1.SC Znojmo FK: Šustr - Lukáš T., Coufal, Mička, Krhut - Zifčák L. (78.Müller), Lacko (69.Bula), Nepožitek - Látal, Vašíček, Kamdem

Ve 22.minutě jsme měli výhodu trestného kopu po faulu na Vašíčka z "Todorovy parkety" , ale Látal trefil pouze zeď bránících hráčů. Sigma Olomouc byla u míče o něco rychlejší než my. Góly soupeře padly po chybách na levé straně našich zadních řad. Na rozdíl jediné branky snížil Vašíček krátce před poločasem střelou z 18 m.

Velkou příležitost ve 2.poločase jsme měli ve 48.min. Kopali jsme ve velkém vápně nepřímý kop, ale nebyl využit. V 62.minutě olomoučtí zvýšili znovu na rozdíl dvou branek, když se trefili hlavou z malého vápna. Pak ještě přidali čtvrtou branku, když se v 72.minutě trefil Doležal hlavou po rohu.

Ani v jednom z dnešních našich utkání nehráli: Podzemský, Trnovec - mají zranění, Hříbek je po zranění.