FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

První přípravný duel - výhra

První přípravný duel - výhra N O V Ý Š A L D O R F - V prvním zápase roku 2022 si naši muži poradili s FC Viktoria Otrokovice, spolek 4:3. Za týden od 13:00 budeme hrát proti druholigové slovenské Skalici a to v Pohořelicích.

 
 
přípr. Nový Šaldorf, sobota 15.1.2022
1.SC Znojmo FK - FC Viktoria Otrokovice, spolek  4:3  (4:1)
Branky: 2.Okleštěk, 29.Kočík, 40.Kirschner, 43.Traore - 10.?, 57.?, 90.?
1.SC Znojmo FK: testovaný hráč (30.Polepil, 60.Hamza) - Kočík (45.Žalud), Krakovčík, Prokeš (45.testovaný hráč), Papež - Kirschner (45.testovaný hráč), Holman (45.testovaný hráč), Glushach (60.Bartůněk) Gonçalves, Traore (60.Vocílka)- Okleštěk (45.Březina)
FC Viktoria Otrokovice, spolek: Konečný - Koutník, Dekleva, Suchý, Zapalač, Prokaj, Zedníček, Rycka, Kalisz, Fiala, Mlýnek, Přykřil, Vašulka, Ondřejka, Vychodil, Raffay, Semanko

Ohlasy

Alois Skácel, trenér 1.SC Znojmo FK :"Kluci v zápase proti Otrokovicím pokračovali v zodpovědném přístupu, který ukazovali v prvním týdnu společné přípravy. Ještě v pátek jsme normálně trénovali, nebrali jsme ohled, že je v sobotu zápas. I vzhledem k tomu hodnotím utkání pozitivně."

 
Zápasový servis

Reportáž

Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies