Prohra na půdě rakouského druholigisty

Prohra na půdě rakouského druholigisty Na umělé trávě v Neuhofenu jsme přijeli s okleštěnou sestavou oproti domácímu širšímu kádru a nejen to se ve výsledku přípravného zápasu projevilo.

 
 
přípr.KRNeuhofenYbbs, sobota 25.1.2020
SKU Amstetten - 1.SC Znojmo FK  5:1  (3:0)
Branky: Maderner 3, Wurm, Peham - 68.Maric (snížení na 3:1)
1.SC Znojmo FK: Brkić (46.Jícha) - Grbesić (35.Kaššai), Malár, Avdić, Garčic - Pacula - Marić, Cheredea, Kolařík, Martinek - Pohanka (58.Škuta)

Ohlasy trenérů

Milan Volf, trenér 1.SC Znojmo FK: "Z důvodů nemoci a končících smluv jsme odcestovali k druholigovému, rakouskému soupeři jen s dvanácti hráči do pole. To nám ještě šel pomoci dorostenec Petr Škuta. V úvodu utkání jsme obdrželi lacinou branku, když váhajícímu Brkicovi při rozehrávce sebral soupeř míč a lehce skóroval, druhá branka byla za přispění rozhodčího, když si ve vápně naběhl do Michala Garčice domácí hráč, který upadl a pískala se penalta. Domácí měli míč častěji ve své moci, ale postupem času jsme předváděli i my pěkné momenty, ale do poločasu jsme obdrželi ještě třetí lacinou branku, kdy Patrik Martínek odkopl nešťastně míč na kopačku soupeře a ten nás potrestal. Do druhého poločasu domácí vyměnili hned osm čerstvých hráčů a měli ještě výraznější převahu. Přesto jsme dokázali snížit na rozdíl dvou branek, když se podruhé v našem dresu po brejku trefil Maric. V posledních deseti minutách to byla pro nás dřina, přestali jsme logicky stíhat a inkasovali jsme ještě dvě branky."

 
Zápasový servis

Reportáž

Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin