Návrat Ledeckého nakopl tým k vysoké výhře

Návrat Ledeckého nakopl tým k vysoké výhře David Ledecký - jméno, které není třeba znojemskému fanouškovi představovat, byl velkým trhákem generálky na jaro ve 3.lize. I jeho zásluhou mohli diváci vidět 7 branek v síti soupeře a udělali tak nejlepší pozvánku na mistrovské boje!

přípr. (Břežany), sobota 25.2.2023
1.SC Znojmo FK - 1. HFK Olomouc  7:1  (4:0)
Branky: 81. a 83.Hereka, 8.Ledecký z pen., 11.Putu, 36.Dao z pen., 40.Kilibarda, 79.Brice, - 73.?
1.SC Znojmo FK: Sestava 1.poločas : Škugor - Baaloul, Suchý, Ivanović, Trajković - Keyner, Dao - Pálfi, Putu, Kilibarda - Ledecký
Sestava 2 poločas: Hamza - Kartišovs, Suchý (73.Ezekiel), Ivanović (73.Russel), Mrkva - Brice, Bartůněk, Lukčo, Pragr - Březina, Hereka