Naše velká převaha, množství neproměněných šancí a prohra v Humpolci

Naše velká převaha, množství neproměněných šancí a prohra v Humpolci V městě, kam se odstěhoval filmový Hliník, jsme sehráli přípravný zápas, ve kterém jsme měli velkou převahu, ale neproměňovali ani ty největší příležitosti včetně penalty. Ani navzdory trvalému tlaku v závěru jsme prohráli 2:3.

přípr., sobota 8.2.2020
Athleticko-footballový club Humpolec - 1.SC Znojmo FK  3:2  (3:1)
Branky: na 1:1 vyrovnával v 15.Buhač, na 2:3 snižoval v 75.Martinek
1.SC Znojmo FK: Brkić (60.Koukal) - Hrvoje Bukvić (zkouška), Malár (40.Pohanka), Pacula - Grbesić, Kolařík, Okletěk, Garčic - Karlo Buhać (zkouška), Dovhanyuk (80.Stix), Banzi (70.Martinek)

Domácí se ujali vedení, ale v 15.minutě jsme zápas srovnali Buhačem. Pak domácí proměnili penaltu a přidali do poločasu i třetí gól. Nám se navíc ve 40.minutě zranil Malár (nakopnutý kotník) a ve druhé půli jsme se snažili minimálně o vyrovnání. První příležitostí na snížení v podobě pokutového kopu jsme ještě pohrdli, ale si čtvrthodinu před koncem zápasu snížili Martinkem na rozdíl jediné branky. Přestože jsme domácí do konce zápasu přehrávali, vyrovnat se nepodařilo. Další zápas sehrajeme ve středu v Jihlavě.

Milan Volf, trenér 1.SC Znojmo FK: "Byla vidět absence některých hráčů (dva z hráčů vyřizují víza, Avdić a De Carvalho Serra doléčují zranění, Moravec problémy s kotníkem ze závěru podzimu), naopak dva zkoušení hráči s námi hráli poprvé a do toho jsme neproměňovali šance, dokonce ani penaltu jsme nedali. Byl jsem celkem spokojený jen posledních 20 minut."