Jasná záležitost na Podluží

Jasná záležitost na Podluží Již s druholigovou jistotou v kapse zajížděli naši hráči do Břeclavi, kde zvítězili po jasném průběhu zápasu a to dostali šanci i další hráči kádru. Ve středu přijďte na rozlučku s MSFL oslavovat postup!!

29.kolo, sobota 5.6.2010
Městský SK Břeclav oddíl fotbalu, pobočný spolek - 1.SC Znojmo FK  0:2  (0:1)
Branky: 11.Lukáš, 90.Yonov ŽK: Navrátil, Schwarz - Podzemský, Yonov
Rozhodčí: Kondler - Jahoda, Sedláček
Městský SK Břeclav oddíl fotbalu, pobočný spolek: Prokop - Ivančic, Schwarz, Demjanovič, Chromeček (79.Koryčánek) - Navrátil, Dvořák, Paulík (89.Hakala), Simandl - Bielčík, Dolíhal
trenér JIří Fryš
1.SC Znojmo FK: Minařík - Vavřík, Yonov, Mička (46.Minarech), Šilinger - Krhút (46.Helebrant), Podzemský, Lukáš - Zapalač, Kováč (69.Švarc), Látal
trenér Michal Sobota
Počet diváků: 235

Od 11.min. jsme se po nedůrazu domácích v obraně ujali vedení. Míče se zmocnil Kováč a otevřel skóre. O 5 min. později to již mohlo být 2:0 pro nás. Ovšem jeden z našich útočníků přestřelil! Dvě minuty před koncem půle pak mohl přibýt další gol na náš účet. Ale již překonaného domácího brankáře zastoupil na čáře jeden z obránců a zamezil tak vstřelení branky.

Na začátku druhé půle byli domácí aktivnější, do šancí se ovšem dostávali pouze sporadicky. Naopak v 58.min. střídající Minarech trefil zpoza vápna břevno! Zaduněla i tyč domácí branky! A již 6:0 to mohlo být v 84.min., kdy náš kapitán Yonov neproměnil penaltu. Domácí gólman Prokop vystihl směr a míč vyrazil. Definitivně bylo rozhodnuto v 90.min., kdy Yonov napravil své zaváhání z předchozích minut a vstřelil druhou branku hlavou a ustanovil tak konečný stav na 2:0, ale kdyby to bylo 7:0 v náš prospěch, nikdo by se asi nedivil.