FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

Dvakrát dva slepené góly = remíza v Krumvíři

Dvakrát dva slepené góly = remíza v Krumvíři Konečně! Po covidové pauze se ke slovu dostal i zápasový rytmus pro náš A-tým.

přípr., pátek 4.6.2021
SK Krumvíř - 1.SC Znojmo FK  2:2  (0:0)
Branky: 76. a 77.V.Charvát - 50.Silva, 51.Traore
ŽK: 1x (KRU) - 1x (ZNO)
1.SC Znojmo FK:

1.poločas: Polepil - Krakovčík, Prokeš, Vocilka -Garčic, Fládr, Kohoutek, Moravec, Kaššai - Kirschner, testovaný hráč

2.poločas: Polepil - Růžička, Krakovčík, Tumurbaatar, testovaný hráč - testovaný hráč, Fládr, Moravec, Traore - Pohanka, Silva

První zápas po velmi dlouhé době začal už v poměrně teplém počasí na hřišti soupeře, se kterým jsme se utkali poprvé v historii. Na místní hřiště, kde se hrává krajský přebor vyběhli domácí ve žlutých, naši hráči v černých dresech.

Hned od začátku bylo vidět, že herní rytmus a sehranost hráčům chyběla, navíc teprve v pondělí začala příprava a byla hned od začátku velmi intenzivní. Jeden trénink se odehrál ještě dnes dopoledne před zápasem. Domácí zase do zápasu povzbuzovali nejen diváci, kteří přišli v poměrně hojném počtu (a byli mezi nimi i fandící znojemští fanoušci), ale i nadšení, že mohou měřit síly z týmem MSFL. Byly vidět nepřesnosti na obou stranách, ale sem tam i náznaky lepších akcí. Žel oba trenéři byli s výkonem svých celků spíše nespokojeni, alespoň to dávali najevo. Do poločasu tak zůstal bezbrankový stav.

Do druhé půle náš celek velmi pozměnil sestavu. V 50.minutě se nejprve gólově prosadil Joao Silva a hned vzápětí se trefil z dorážky u tyčky Yousouf Traore. Objevily se i další útoky, ze kterých se mohlo skórovat, ale postupně se domácí více osmělovali, využili chyb v naší obraně a rovněž oni v rozmezí krátké doby vstřelili dvě branky - a bylo vyrovnáno. Do konce zápasu už další branky nepadly. Zatímco náš tým byl se svým výkonem velmi nespokojen, domácí si udělali po zápase se svými věrnými "sedánek" na hřišti a zanotovali svou oblíbenou lidovou píseň.

Další zápas sehrajeme na půdě nedalekého Moravského Krumlova ve středu od 18:00.