Cenná remíza ze Senice. V pátečním zápase rozhodovaly koncovky poločasů

Cenná remíza ze Senice. V pátečním zápase rozhodovaly koncovky poločasů S E N I C A - Znojemští fotbalisté se v reprezentační přestávce dočkali remízy. Na půdě předposledního týmu nejvyšší slovenské soutěže FK Senici hráli 3:3, když se o branky postarali Dominik Kunca, Kuba Teplý a Filip Maksič. Úvodního gólu v zápase se dočkali naši hráči, kteří udeřili ve čtyřicáté minutě duelu. Domácí výběr však nezahálel a minutu před koncem prvního poločasu srovnal na 1:1. Skóre se znovu měnilo pět minut po začátku druhé půle, v té chvíli Senica vstřelila svoji druhou branku. Ani náskok slovenského týmu netrval dlouho, již za pět minut se znovu prosadili znojemští fotbalisté. Nerozhodný stav vydržel do čtyřiašedesáté minuty, ve které se domácí podruhé v utkání ujali vedení. Výsledek již směřoval ke konečnému skóre 3:2, tři minuty před uplynutím hrací doby znojemští hráči vyrovnali, zásluhou čehož si ze Slovenska odvezli cennou remízu.

přípr, pátek 22.3.2019
FK Senica - 1.SC Znojmo FK  3:3  (1:1)
Branky: 42.Ramirez, 52.Vukovič, 74.Kay - 40.Kunca, 55.Teplý, 87.Maksič
FK Senica: Vorel - Dubois, Vukovič (65.Krč), Kay, Asmah, Tešija, Otrísal, Dangubič (75.Atkinson), Castaňeda (85.Martišiak), Deretti, Ramirez (83.Caro)

trenér Ricardo Chéu, FK Senica:: "Náš soupeř skóroval ze tří šancí tři góly. V zápase jsme se dopustili mnohých individuálních chyb. V obraně musíme hrát jednodušeji. Je nepřípustné, aby soupeř potrestal každou naši chybu gólem. Nemůžeme tolik riskovat. Musíme se v tomto směru zlepšit a začít vyhrávat."

trenér František Šturma, 1.SC Znojmo FK: „Kluky musím pochválit. V zápase od první až do devadesáté minuty podali stoprocentní nasazení. Viděli jsme velice kvalitní fotbal, a to jak v rychlosti, tak v dynamice. Padly také krásné branky, takže jsem spokojený.“