FK TřinecFC HlučínFC Slovan RosiceSK UničovFC Baník Ostrava BFK Hodonín1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FC Zlín BFK BlanskoFK Frýdek-MístekFC Zlínsko, spolek1.SC Znojmo FKSK HraniceČeský SK Uherský Brod, spolek1.BFK Frýdlant n. O.TJ Start BrnoMFK Karviná BTJ Tatran Bohunice
 

Ani skvělý Konvalina nezabránil těsné prohře juniorky v Plzni

Ani skvělý Konvalina nezabránil těsné prohře juniorky v Plzni P l z e ň / Z n o j m o - Juniorka i v Plzni potvrdila, že se výkonnostně zvedá, byť prohrála těsným rozdílem. Velký díl minimálním rozdílu ve skóre má brankář Jakub Konvalina. Celý zápas rozhodla jediná branka, když se v první části prosadil Ondřej Ruml. Naši největší šanci na vyrovnání měl ve druhé půli Filip Holčapek, jeho pokus z 81. minuty však brankář Šampalík vyrazil. I další snahy svěřenců trenéra Vojvodíka na vyrovnání byly marné a tak se naše mladá sestava vrací domů bez bodu.

 
 
17.kolo, pondělí 16.11.2015
FC Viktoria Plzeň - 1.SC Znojmo FK  1:0  (1:0)
Branky: 30. Ruml
ŽK: 26. Serenkov, 29. Alaca, 54. Pokorný, 62. Kozynets, 66. Hříbek, 87. Bogner
Rozhodčí: Houdek – Mokrusch, Hock
FC Viktoria Plzeň: Konvalina – Sokol, Pokorný (61. Pelán), Kozynets, Hříbek, Alaca (46. Landšperský), Serenkov (67. Fukal), Nehyba (C), Dúcký (46. Holčapek), Bogner, Yilmaz (46. Morong)
1.SC Znojmo FK: Šampalík – Kule, Doležal, Piroch, Provod (88. Petr), Boček (69. Pavlík), Ruml (79. Končal), Kyndl (46. Sedláček), Brožík, Čihák (C), Glazer

Komentář k zápasu

Plzeň začala jako favorit utkání aktivně, ovšem dlouho narážela na výtečného brankáře Kubu Konvalinu. Ten se zaskvěl v deváté minutě hned třikrát, když nejprve vyrazil ránu Doležala, dorážku a poté i další střelu Rumla. Druhý jmenovaný byl v utkání velice aktivní a odměnou mu byla vedoucí a také jediná branka zápasu. V 20 minutě naše Provod Ondřeje Rumla volného před bránou a ten už měl jednoduchou práci.

Domácí dále s chutí útočili, naráželi však na naši pečlivou obranu a opět na skvělého Konvalinu. Ten se ve 34. minutě zaskvěl proti dělovce Glazera. V 41. minutě pak znemožnil i únik Čiháka, který se ve svém samostatném úniku v zakončení poněkud unáhlil.

V druhém dějství jsme se snažili zvednout ofenzivní aktivitu, ale měli jsem to s prosazením do nějaké větší šance těžké. Naopak v 58. minutě nás od druhé pohromy v utkání zachránila tyč. Přesto jsme z Plzně mohli odjet s bodem. V 81. minutě se dostal do naši největší šance v utkání Holčapek, ale Šampálek dokázal jeho pokus zlikvidovat. Po následném centru se ještě náš hráč dožadoval ruky jednoho z plzeňských hráčů, ale hrálo se dále.

Krátce po po Holčapkově šanci mohl unikat sám na bránu Bogner, ovšem byl mu odpískán ofsajd. Nic podstatnějšího se v závěrečných minutách neodehrálo a tak Plzeň zvítězila v těsném poměru 1:0. Za zmínku stojí, že náš tým obdržel sedm žlutých karet.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies