Podobně jako na podzim - úvodní duel se stejným soupeřem přinesl remízu - tentokrát bez gólů

Podobně jako na podzim - úvodní duel se stejným soupeřem přinesl remízu - tentokrát bez gólů V Kunovicích jsme zahráli nerozhodný výsledek, přestože jsme dvakrát nastřelili brankovou konstrukci! Na první místo tak ze 6.pozice ztrácíme 6 bodů. Další neděli 17.3. hrajeme doma od 14:00 proti FC Slovan Rosice. Přijďte!

18.kolo MSFL, neděle 10.3.2024
1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště) - 1.SC Znojmo FK  0:0  (0:0)

ŽK: 75.Kočí – 76.Bessa Rocha Ferreira
Rozhodčí: Jaroslav Kolář - Ondřej Cieslar, Daniel Marek
Delegát: Karel Piňos
1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště): Urban – Onuoha, Bartoš, Kočí, Kratochvíla, Holásek (C), Š.Břečka, Novák, Milanov, Koryčan, D.Kim
Trenér: Pavel Němčický
1.SC Znojmo FK: Škugor – De Jesus Dantas (C), Abreu De Sá Vilela, Neto De Sousa, De Almeida Parede Neto, Velosa Pereira (70.Silas), De Vasconcelos Adrian, Afonso Rodrigues, Ferreira Viegas, Nzanza (79.Gomes Fereira), Bessa Rocha Ferreira
Trenér: Rui Miguel Félix Amorim Reis
Počet diváků: 91

Celý zápas můžete ze záznamu vidět zde:

Rui Miguel Félix Amorim Reis, trenér 1.SC Znojmo FK: "Myslím si, že vzhledem k tomu, že jsme dlouho čekali na soutěž, cítili jsme vysokou úroveň úzkosti a to i kvůli velkému počtu nových hráčů. Nikdy jsem neměl pocit, že bychom byli blízko prohře, ale naše finální fáze hry nebyla nejlepší.
Je jasné, že druhý poločas byl lepší než první, čemu jsem ale nerozuměl, bylo nastavení: v prvním poločase žádné nebylo a ve druhém poločase, s několika ošetřeními a střídáními, rozhodčí nastavil jen 2 minuty!
Myslím, že na svém hřišti - a zpět na přírodním trávníku - odehrajeme skvělý zápas. Chceme našim fanouškům dopřát vítězství, jsou na naší cestě velmi důležití."

• 1.FC Slovácko"B"-Znojmo 0:0 - 18.kolo msfl Bělinka | přehrát