SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Skoleni jen dvěma penaltami v závěru

Skoleni jen dvěma penaltami v závěru Pro oba týmy byl zápas generálkou na mistrovské zápasy. Pro Vyškov před F:NL, pro nás před Mol cupem. Hrálo se ve Slavkově a druholigista se nemohl prosadit jinak než pokutovými kopy.

 
 
přípr. (Slavkov) , sobota 23.7.2022
MFK Vyškov - 1.SC Znojmo FK  2:0  (0:0)
Branky: 77. a 90.O.Vintr (obě z pen.)
1.SC Znojmo FK: Chmiel- testovaný hráč, Krakovčík, Prokeš, Tumurbaatar - Špalek, Nelson, testovaný hráč, Bartůněk, Kartišovs - testovaný hráč
střídali Mamadi a testovaný hráč

Komentář k zápasu

Záznam zápasu můžete vidět zde:

Ohlasy

Michal Pacholík, trenér 1.SC Znojmo FK: "Těžký zápas, který jsme museli odehrát bez 6 hráčů. Proti kvalitnímu soupeři jsme většinu zápasu bránili a snažili se vyrážet do rychlých protiútoků. V prvním poločasu měl soupeř dost šanci, ale my jsme měli v bráně skvělého Chmiela. V druhém poločase už tolik šanci soupeř neměl a my jsme mu darovali dvě penalty po našich velkých chybách. Musím všechny hráče pochválit za bojovný výkon."

 
Zápasový servis

Reportáž

Video

Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies