SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Rozhodly dvě branky zkraje druhé půle

Rozhodly dvě branky zkraje druhé půle Náš A-tým - stále ještě plný hráčů na testování - i proto, že hráči minulé základní sestavy, kteří na jaře hráli a zůstali v našem kádru, jsou zranění, se radoval podruhé ze čtyř přípravných zápasů z výhry. Generálku před mistrovskými zápasy, do kterého už počítáme pohárový zápas 29.7. od 18:00 na Staru Brno, sehrajeme v sobotu 23.7. od 10:15 ve Slavkově u Brna proti druholigovému MFK Vyškov.

 
 
přípr. (Břežany) , středa 20.7.2022
1.SC Znojmo FK - FC PBS Velká Bíteš  2:0  (0:0)
Branky: 48.Kartišovs, 50.testovaný hráč
1.SC Znojmo FK: Hamza - Krakovčík, Hnaníček, Komínek, testovaný hráč - testovaný hráč, Bartůněk, 🇳🇪, testovaný hráč - testovaný hráč, testovaný hráč
Do 2.poločasu nastoupili Špalek, Kartišovs, Prokeš. Později i 🇪🇸.

Komentář k zápasu


V prvním poločase se diváci dočkali jediné střely na branku - tu hostující, ale gól nepadl.

Ve druhé půli hned zkraje padly obě trefy do černého zápasu. Nejprve se krásně do horního růžku takovými "polonůžkami" z boku (nikoliv přes hlavu) prosadil Aleksandr Kartišovs. Krátce a to se pk prosadil jeden z našich útočníků, který je u nás na testech. Zamířil přesně na zadní tyč, od níž se míč odrazil do branky.

Ohlasy

 
Zápasový servis

Reportáž

Video

  • Představujeme: David Komínek po duelu s V.Bítěší | přehrát
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies