FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

 
 
7. (Ledečská), sobota 11.9.2021
FC Slovan Havlíčkův Brod - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  3:6  (0)
Branky: Dostál 2, Topolovský - Drozd 2, Křenecký, Prukner, Baláž
Rozhodčí: Jiří Prokop
FC Slovan Havlíčkův Brod: Gron - Večeřa Petr, Dostál K., Domkář, Topolský, Marek, Mareš, Pešek, Hitzger, Skála, Krajíček, Adamec, Forman, Večeřa Patrik, Janata, Klofáč, Bříza, Ledvinka, Dostál O.
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Plhoň - Nahodil F., Vorlický, Štaffa, Šabata, Prukner, Ryška, Křenecký, Himal, Drozd, Nahodil V., Krčil, Vomočil, Baláž, Jakeš
Počet diváků: 30

Ohlasy

Adam Papoušek (Znojmo): Chtěli jsme navázat na velice povedené utkání se Slováckem, což se nám také v první třetině podařilo a zaslouženě jsme se dostali do vedení. Od druhé třetiny ovšem nastala nervozita, individuální chyby a zápas jsme si zbytečně začali komplikovat. Vedení jsme však drželi v průběhu celého zápasu a v závěru se projevila naše větší kvalita na míči. Celkově jsme vyhráli zaslouženě, avšak výkon od většiny hráčů byl zbytečně ostražitý a málo sebevědomý. Těšíme se na další utkání v Kroměříži , kde máme prostor pro zlepšení.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin