1.SC Znojmo-mládež, spolek - SK Líšeň  5:0  (3:0)
Branky: 12. Štěpánek, 16. Vašíček, 25. Kučera, 60. Šuba, 77. Prukner
Rozhodčí: Karel Kříž - Jiří Pavlas, Dušan Laštůvka
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Koukal - Zámostný, Šuba, Částek M. (41. Vojtíšek), Kučera, Částek O. (55. Výplach), Vorlický (55. Nahodil), Kříž D., Kříž T. (41. Prukner), Štěpánek (55. Svoboda), Vašíček
SK Líšeň: Kolařík - Mifek, Paulík, Derka, Kužel, Hrabal, Kubík, Daněk, Arifovič (55. Piňos), Cabal, Brabec
Počet diváků: 60

Libor Palička (Znojmo): Od začátku utkání jsme soupeře zavřeli na jeho polovině hřiště a do konce prvního poločasu jsme jasně dominovali. Výsledkem bylo vedení 3:0 po hezkých akcích a krásných gólech. Ve druhé půli po prostřídání jsme dále předváděli kvalitní výkon plný hezkých kombinací a zápas jsme dovedli k zaslouženému vítězství. Celému týmu za podzimní část soutěže patří velké poděkování za skvělou reprezentaci klubu.