SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Čtrnáctka drží na úvod sezóny neporazitelnost!

Čtrnáctka drží na úvod sezóny neporazitelnost! Z N O J M O - Starší žáci, konkrétně kategorie U14 zažívá velmi dobrý vstup do sezóny. Po domácím vítězství nad Boskovicemi a výhře ve Vyškově, přišlo další vítězství na domácí půdě proti kvalitní Spartě Brno.

 
 
5. (Čafka), neděle 29.8.2021
1.SC Znojmo-mládež, spolek - FC Sparta Brno  4:0  (1:0)
Branky: 9. Kučera, 50. Prukner, 54. Částek M., 66. Nahodil
Rozhodčí: Jan Dorotík - Michal Reshovský, Jaromír Štáva
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Loskot (41. Koukal) - Zámostný, Částek M. (56. Vojtíšek), Kučera, Jelínek (56. Nahodil), Částek O. (41. Prukner), Vorlický (41. Štěpánek), Kříž D., Kříž T., Vašíček (62. Výplach), Müller (56. Svoboda)
FC Sparta Brno: Havránek - Fuchs, Tejkal, Výtisk, Spěvák, Kubík (65. Führich), Buršík (62. Hofman), Šenkýř, Kudělka, Arifovič (41. Horváth), Dostal (50. Šlichta)
Počet diváků: 50

Ohlasy

Libor Palička (Znojmo): V prvním poločase, i když jsme vstřelili první branku byla naše hra neurovnaná, komplikovaná a stejně jako v prvním domácím utkání jsme měli velké problémy s prací s prostorem. Ve druhém poločase po prostřídání, změně rozestavení jsme zápas jasně ovládli a zaslouženě jsme vyhráli. Pochvalu zaslouží všichni hráči, kteří vstoupili do utkání v jeho průběhu, jelikož hru oživili a vstřelili i krásné branky.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies