FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Zápas dvou rozdílných poločasů v podaní patnáctky!

Zápas dvou rozdílných poločasů v podaní patnáctky! Z N O J M O - Patnáctka odehrála své páté utkání sezóny a drží se v popředí své tabulky. Tentokrát přijel do Znojma rival z Kroměříže. Na Čafce kde hraje své domácí utkání naše mládež jsme byli svědky zápasu dvou rozdílných poločasů, což značí jak poločasový výsledek, tak konečný výsledek a v neposlední řádě se k tomuto tématu vyjadřuje i trenér Dvořák v hodnocení.

 
 
7. (Čafka), neděle 12.9.2021
1.SC Znojmo-mládež, spolek - SK Hanácká Slavia Kroměříž  3:2  (3:0)
Branky: 19. a 24. Matajs, 2. Matula - 61. Sukup, 68. Dokoupil
ŽK: 80. Schwarz (Znojmo)
Rozhodčí: Jan Mayer - Adam Černý, Dušan Laštůvka
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Plicka - Brzobohatý (46. Peca), Matajs, Šuba (46. Kříž D.), Škopek, Paul, Schwarz, Prycl, Herman, Buchta (61. Pekár), Matula (74. Mrkos)
SK Hanácká Slavia Kroměříž: Čečatka - Sukup, Skácelík, Stabilini, Ďurkáč (66. kostrůnek), Syručka, Zlámal (52. Panzar), Buček (25. Knapík), Buksa, Stiskal (74. Kolkop), Dokoupil
Počet diváků: 52

Ohlasy

Václav Dvořák (Znojmo): Odehrál se zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli jsme soupeře nachytali v rozehrávce a trestali jsme jeho chyby. Ve druhé půli jsme úplně přestali hrát, soupeř nám snížil na rozdíl jedné branky, zde to byla již křeč a touha "nějak" dovézt utkání do vítězného konce. Podržel nás Šimon Plicka, který chytil určitě dvě vyložené šance hostů. Škoda však i několika brejků ve druhém poločase, šli jsme třikrát sami na brankáře a utkání jsme mohli rozhodnout.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin