FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

7. (Lesní), neděle 12.9.2021
Městský SK Břeclav - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  3:5  (0:3)
Branky: 65. Candigliota, 67. Krmíček, 84. Marták - 7. Koukal, 20. Chvátal, 37. Bartoněk, 69. vlastní Zrůna, 86. Březina
ŽK: 70. Tesař, 73. Krmíček - 36. Ryšavý, 73. Škopek
Rozhodčí: Karel Mach - Pavel Vymyslický, Václav Ujčík
Městský SK Břeclav: Ludvík - Zrůna, Tesař, Sedlák (46. Blažek, 53. Kováčík), Netopil, Krmíček (73. Gajdoš), Havlena (82. Netopil), Mysliveček, Marták, Candigliota, Jirava (46. Hlavňovský)
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Ryšavý - Symoni, Koukal (46. Drozd), Malina, Rehberger, Březina (90. Šlapanský), Škopek (76. Novák), Synek, Bartoněk, Bobor, Chvátal
Počet diváků: 44

Zdeněk Adamov (Znojmo): Budu se opět opakovat, ale musím klukům poděkovat za výkon i za to jak utkání odmakali. Vstup do utkání a celou první půli jsme měli výbornou. Vstřelili jsme branky po pěkných akcích, což znamenalo vedení 3:0. Ve druhém poločase už kvalita trochu odešla, možná i způsobena únavou některých hráčů a soupeř nás trestal za naše chyby, avšak naštěstí vždy jsme dokázali na branku soupeře odpovědět a utkání dohrát na morální vlastnosti. Získali jsme velmi cenné tři body a bude se nám zase lépe dýchat.