FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Devatenáctka na Zbrojovce vysoko prohrála!

Devatenáctka na Zbrojovce vysoko prohrála! B R N O - Devatenáctka se po sedmnácti dnech opět předvedla v mistrovském utkání. Dvě utkání v této pauze byly skrz karanténu soupeřů (Třinec a Frýdek-Místek) odloženy. Avšak chuť do hry po delší pauze vidět bohužel nebyla. V derby byla Zbrojovka od začátku ve všem lepší a výkon našich mladíků byl velmi matný. Náprava bude možná právě ve dvou velmi důležitých odložených utkáních, které uzavřou podzimní část soutěže.

 
 
2. (UT Ivanovice), neděle 14.11.2021
FC Zbrojovka Brno B - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  5:1  (2:0)
Branky: 39. a 52. Ryšavý, 42. Malý, 79. Kolečkář, 84. Kos - 87. Březina
ŽK: 78. Kutarňa (Zbrojovka)
Rozhodčí: Luboš Rygl - Jan Vařacha, Dávid Kron
FC Zbrojovka Brno B: Partl - Krč, Malý (53. Kučera), Ryšavý (83. Williams), Srba (77. Sádecký), Šlapanský, Kluska, Holásek, Kolečkář (83. Kilberger), Kos, Strnad (53. Kutarňa)
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Hamza - Vocílka, Navrátil, Jarý (50. Železný), Beníček (46. Synek), Valášek (59. Čech), Šuba, Březina, Špalek J., Pokorný, Bakaj

Ohlasy

František Havlík (Znojmo): Za ustrašený, bojácný a do defenzivy nedůrazný výkon jsme byli na konci prvního poločasu po zásluze potrestáni, když jsme inkasovali dva slepené góly. Do druhé části jsme vstoupili s hrou na maximální riziko. Vypracovali jsme si šance, ale také jsme soupeři naší otevřenou hrou šance nabízeli. Markantní rozdíl byl v kvalitě koncovky, domácí tým proměňoval, my ne. Prohrát se může, navíc s takto kvalitním soupeřem, ale vždy to musí být po výkonu, kdy mohou mít hráči hlavu nahoře, a to se dnes – hlavně v prvním poločase nestalo. Roztažené hřiště, kdy hráči z defenzivy nedostatečně a pozdě doplňovali ofenzivní hráče, a naopak. Nedůraz, pozdě a ve špatném postavení dostoupení hráči soupeře, bez komunikace, bez ochoty hráčů jít do nekomfortní zóny a tvrdě pracovat jak do obrany, tak do útoku. Defenziva a ofenziva je záležitostí celého týmu, to si musí někteří hráči uvědomit. Buď snesou kritiku, posunou se dál a svými individuálními výkony pozvednou ten týmový, nebo naopak. Na Zbrojovku jsme dnes nestačili – jak kvalitou fotbalovou, tak mentální – rozhoduje hlava!!!

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin