FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Devatenáctce sebrala body Opava!

Devatenáctce sebrala body Opava! T A S O V I C E - Nezvykle v týdnu a nezvykle na umělé trávě v Tasovicích, vzhledem k regeneraci hřiště Na Čafce odehrála své utkání naše devatenáctka. Momentálně to našim borcům nelepí a ani tentokrát to na body nestačilo. V první půli dokázal na branku soupeře odpovědět Březina, avšak ve druhém poločase po několika námi zahozených šancích přišel trest a body odjely do Slezska.

 
 
10. (UT Tasovice), středa 29.9.2021
1.SC Znojmo-mládež, spolek - Slezský FC Opava B  1:2  (1:1)
Branky: 33.Březina z pen. - 10.Vala, 79.Jaroszek
ŽK: 90.Vala (Opava)
Rozhodčí: Marek Havlín - Jan Kondráf, Hynek Horák
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Hamza - Vocílka, Navrátil, Bartůněk, Beníček, Valášek, Březina (87. Čech), Železný, Synek (79. Škopek), Pokorný, Bakaj
Slezský FC Opava B: Thimel - Hrbáč (68. Sotorník), Boček (73. Murín), Miensopust, Kaluža, Jaroszek, Blažej (32. Katschmarz), Grulich, Barták, Vala, Skront (82. Kavan)
Počet diváků: 65

Ohlasy

František Havlík (Znojmo): Naprosto vyrovnané utkání, kdy především v prvním poločase měla hra velmi slušné tempo. Soupeř svoje gólové šance proměnil, my ne. Klukům nemůžu vyčíst nasazení, emoce, komunikaci. Hráči chtějí a pracují, záleží jim na týmu, na výsledku, na hře. Nedáváme ale góly, v předfinální a finální fázi nám v současnosti chybí kreativita, kvalita. V tomto utkání jsme jenom z rohových kopů měli vstřelit minimálně dvě branky. Není to o štěstí, je to o kvalitě, důrazu nebo naopak klidu v koncovce! Procházíme velice složitým obdobím, kdy nám tam nepadají góly ani z nejvyloženějších šancí a soupeř nás pak za to potrestá v závěru utkání. Na psychiku hráčů je to velmi náročné.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin