FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

Velikonoční nadílka Vratimovu! Tomáš Okleštěk hattrick za 5 minut! Kouzelná kapitánská páska!

Velikonoční nadílka Vratimovu! Tomáš Okleštěk hattrick za 5 minut! Kouzelná kapitánská páska! Z N O J M O (foto Znojemský týden) - Tak to byl Velký pátek! Na státní svátek se naši hráči po přestávce rozstříleli a nadělili soupeři na cestu na sever Moravy hned pět velikonočních gólů. A mohlo jich být i více! Super představení především našeho kapitána Tomáše Oklešťka, který zaznamenal tři branky během 5 minut! A dál se pak opět trefovali jen kapitáni :)

24.k. Fortuna MSFL, pátek 15.4.2022
1.SC Znojmo FK - FC Vratimov  5:0  (0:0)
Branky: 62., 65. a 67.Okleštěk, 84.Kirschner, 89.Prokeš
ŽK: 78.Kirschner - 28.Wojatschke, 61.Moravec
Rozhodčí: Mojžíš Jakub - Kolář Jaroslav, Malimánek Marek
Delegát: Šišma Ondřej
1.SC Znojmo FK: Przybysz – Papež, Russmann (84.Kartišovs), Okleštěk (C) (72.Štrombach), Holman, Glushach, Gonçalves (78.Piatov), Hnaníček, Krakovčík, Kirschner (84.Prokeš), Tkadlec
Trenér: Alois Skácel
FC Vratimov: Sýkora – Elbel, Dziuba, Moravec (73.Kundrátek), Wojatschke (66.Hajnoš), Klejnot, Teplý, Skwarczek, Hladík (73.Chlopek), Duda, Varadi (C) (56.Hruška)
Trenér: Filip Racko
Počet diváků: 240

Oba celky byly v prvním poločase skoupé na brankové příležitosti a to až do 36.min. kdy Tomáš Okleštěk mohl potrestat chybnou rozehrávku Vratimova! Na polovině hřiště získal míč a ihned se pokusil zakončit a přehodit brankáře Sýkoru. Nechybělo moc, aby míč zapadl pod horní tyčku branky! O dvě minuty později to Robert Russmann zkusil přímo z rohu, ale míč jen orazítkoval břevno! Hosté v podstatě za celý zápas nevystřelili na branku.

Ve druhém poločase se ale začaly dít věci. Hosté do něj vstoupili asi v prvních dvou minutách aktivněji, ale nepřipravili si žádnou šanci. Ve 48.minutě se k ohrožení branky soupeře dostal Tomáš Okleštěk. Více ale začal úřadovat po hodině hry! Po přihrávce Martina Papeže před branku se k míči dostal zmiňovaný hráč s číslem 8, který jej procpal přes brankáře Sýkoru! Na čáře se snažil ještě pro jistotu míč dorážet do branky Matheus Gonçalves, ale autor branky byl jasný a sám se k ní hlásil - 1:0.

V 65.minutě už to bylo 2:0! Petr Kirschner přihrával pod sebe na pravé straně na mistra světa do 20 let, který pěknou střelou navýšil vedení a přidal svou druhou branku v zápase!

A hattrick na sebe nenechal dlouho čekat. Bylo to jen pár desítek sekund! Od poloviny hřiště běžel sám na branku a nakonec zakončil k pravé tyčce! - 3:0

V 73.minutě se střídalo a kapitánskou pásku převzal Petr Kirschner. O 10 minut později hostující Dziuba špatně přihrál dozadu na brankáře a k míči se dříve dostal Petr Kirschner, který brankáře obešel a pak už to neměl složité, pouze dovedl míč do prázdné branky! - 4:0

Krátce nato střelec naší čtvrté branky vystřídal a kapitánskou pásku předal Tomáši Prokešovi. Ten si v 89.min. našel centr Davida Štrombacha a hlavou se nemýlil! - 5:0

A nemuselo zůstat jen u populárního bůra. Přihrávku Aleksandrse Kartišovse si našel Oleksadr Piatov, který zakončoval sice na branku, ale jen do nohou brankáře!

Jak o zápase informuje soupeř, si můžete přečíst zde.

Celý zápas můžete vidět zde:

Sestřih duelu se všemi brankami i šancemi můžete vidět zde:

V tabulce jsme se posunuli už na 27 bodů a aktuálně nám patří 10.místo. V dalším kole jedeme příští neděli na půdu posledního týmu tabulky FK mládeže Vysočina Jihlava. Hraje se od 10:15 na hřišti Na Stoupách. Přidáme pátu výhru v řadě?