FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Jasná výhra našeho áčka v divizní Holici v Olomouci

Jasná výhra našeho áčka v divizní Holici v Olomouci Z N O J M O - (ilustrační foto) - I když je to příprava, každá výhra potěší.

 
 
přípr., sobota 17.7.2021
1. HFK Olomouc - 1.SC Znojmo FK  1:5  (1:3)
Naše branky: testovaný hráč, Ferreira da Silva, Fládr, Kirschner , testovaný hráč
1.SC Znojmo FK: Kofroň - Růžička, Kočík, Prokeš, Papež - Krakovčík - testovaný hráč, Fládr, Okleštěk, Kirschner - Ferreira da Silva
Polepil, Lokvenc, Anso Asante, testovaný hráč, Gonçalves

Ohlasy

David Langer, trenér 1.SC Znojmo FK: "Dnes byl výkon i výsledek lepší jak minulý zápas. Tentokrát nebyla na hráčích tak velká únava, byli "fresh", zejména v 1.půli a plnili tak z 80% procent to, co jsme chtěli. Samozřejmě, stále je co zlepšovat, ale dnes jsem spokojený. Pozitiva dnes převažovala nad negativy. Musíme také brát v úvahu, že soupeř hraje o soutěž níž a neusínat na vavřínech. Příští týden hrajeme naposledy dva zápasy v týdnu, pomalu se změní přípravný systém na mistrovské zápasy, neboť už ten nedělní pohárový je de facto mistrovský. V poháru chceme postoupit, i když respektujeme soupeře a víme, že v této soutěži dochází i k překvapením."

 
Zápasový servis

Reportáž

Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin