Převahu ve druhé polovině jsme nevyužili. Body se musely dělit

Převahu ve druhé polovině jsme nevyužili. Body se musely dělit Z N O J M O - Do zápasu s Vrchovinou již nastoupil Lucas De Carvalho Serra. Po první půli byla hra vyrovnaná a bod bychom brali. Ve druhé polovině jsme byli lepším týmem, ale to na 3 body nestačilo.

 
 
12.k. Fortuna MSFL, pátek 18.10.2019
1.SC Znojmo FK - SFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)  0:0  (0:0)

ŽK: 55.Avdić, 70.Demjan – 87.M.Skalník, 89.Duda, 90.Wolker
Rozhodčí: Mrázek Peter - Pochylý Stanislav, Richtár Jaromír
Delegát: Bábiček Josef
1.SC Znojmo FK: Jícha – Yanata, Cheredea, Avdić (C), Moravec, St Hillaire, Malár, Garčic, Demjan, De Carvalho Serra, Pacula (61.Pohanka)
SFK Vrchovina (Nové Město na Moravě): Šmída – Švanda (69.Chloupek), Vícha (84.Vašíček), Smetana, Michal (C) (85.Donkor), Svoboda (91.Bača), Batelka, Skalník M., Skalník K., Duba (75.Wolker), Duda
Počet diváků: 300

Komentář k zápasu

Hned od prvních minut šlo říct, že bude utkání vyrovnané a bude opatrné z obou stran. Na straně domácích i hostí byly k vidění akce, žádná však nebyla nějak zvlášť nebezpečná. První větší šance hostů přišla ve 34. minutě, když po chybě v naší obraně si míč sebral Svoboda a prudkou střelou se pokusil ohrozit branku Jíchy. Jeho střela letěla kousek od levého růžku branky. Ale také my jsme si vypracovali velkou šanci, když v závěru prvního poločasu nemířil přesně Róbert Demjan.

Druhá půle byla určitě z naší strany lepší. Byl často vidět Lukas De Carvalho Serra, který byl také hned u první naší větší příležitosti druhého poločasu, ale jelikož byl dobře bráněný, neměl dostatek prostoru, aby mohl dobře zakončit. V 53. minutě se do obrovské šance dostali hosté z Vrchoviny, ale z brankové čáry vykopával jeden z našich hráčů, který zastoupil Filipa Jíchu, který byl zrovna mimo tři tyče. Z protiútoku se tváří v tvář ocitl před gólmanem Milan Moravec, ale brankář hostů jeho střelu zlikvidoval. V 68. minutě mohl Milan Moravec znovu skórovat. Centr, který mu dopadl přímo na nohu okamžitě usměrňoval do brány, ale blýskl se Šmída, který fantastickým zákrokem podržel svůj tým. A hned o dvě minuty později se před gólmanem ocitl osamocený Demjan, který se rozhodl, že se pokusí udělat kličku Šmídovi. Ten však jeho úmysl vystihl a míč mu z kopaček sebral. Róbert se sesunul k zemi, ale rozhodčí situaci posoudil jako simulaci a udělil Róbertu Demjanovi kartu. V závěru jsme vyvinuli velký tlak na soupeře, který utkání dohrával na remízu, ale branku už jsme nedali. Body jsme si tak s Vrchovinou rozdělili.

Ohlasy trenérů

Milan Volf, trenér 1.SC Znojmo FK: "Po zápase jsem musel kluky pochválit, že se za druhý poločas nemusíme stydět. Škoda neproměněných šancí v druhém poločase, které mohli skončit gólem. Zjednodušili jsme hru a snažili se dotlačit míč do sítě, ale střely lítaly vysoko nad bránu, nebo je chytal gólman. Možná nám chybělo štěstí. Sudí nám neodpískal jasnou penaltu, na kterou jsem se byl před chvílí podívat na video. Už nevím z čeho jiného by měla být penalta."

 
Zápasový servis

Reportáž

Video

  • Milan Volf hodnotí remízu s Vrchovinou | přehrát
  • Artur Yanata hodnotí remízu s Vrchovinou | přehrát
  • 1.SC Znojmo FK - SFK Vrchovina | přehrát
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin