FC Kyjov 1919 - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  1:7  (0:4)
Branky: 78.Prygl - 5. a 32.Stix, 44. a 70.Žůrek, 8.Škuta, 24.Vaníček, 52.Dvořák
ŽK: 72.Rotrekl (KYJ)
Rozhodčí: Vítězslav Buček - Václav Kadlec, Bohumil Čikl

komentář trenéra F.Havlíka

Do utkání jsme vstoupili velice dobře a aktivně. Byli jsme za to také odměněni, když jsme již v 8. minutě vedli 2:0. Sice jsme pak do konce poločasu přidali další 2 branky, ale herně to již z naší strany postrádalo nasazení a 100% koncentraci. V druhé části utkání jsme přešli na ofenzivní rozestavení, přesto jsme nebyli produktivnější. Mrzí mě také zbytečně inkasovaný gól.
Z celkového pohledu ale budu utkání hodnotit pozitivně – kluci si prostě zápas pohlídali – rozhodli hned na začátku - přesně tak, jak to udělá zkušený tým. Tak, aby nedali soupeři prostor se zápasem „něco“ udělat.