FC Kyjov 1919 - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  3:2  (1:0)
Branky: 26., 47. a 91.Čevelík - 56.Pohanka, 58.Daniel
ŽK: 90.Kochan
Rozhodčí: Václav Kadlec - Vítězslav Buček, Bohumil Čikl

komentář asistenta trenéra Jiřího Kotlána

Smolné utkání z naši strany. Porazili nás naše vlastní chyby a Čevelík svým hatrickem. První poločas jsme jen nakopávali míče a domácí se úspěšně bránili. Po zaváhání našeho golmana uklidil míč Ševelík do naši sítě. Po změně stran došla další sprcha a to lacinou brankou po našem autovém vhazování na domácí polovině a nedorozumění našich zadních řad. Čevelík zvyšuje na 2:0. Začali jsme víc kombinovat trochu prostřídali a ejhle během dvou minut srovnáváme brankami Daniela a Pohanky. Vycítili jsme, že by to nemusela být tečka. Bohužel nakonec byla, po rohu domácích v nastavení Čevelík rozhodl utkání. První naše ztráta nám však velí hlavu vzhůru do dalších utkání.