FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

Juniorka veze z venku bod, remizovala s Bohemians 1905

Juniorka veze z venku bod, remizovala s Bohemians 1905 U h ř i n ě v e s / P r a h a - Stejný výsledek jako včera A-tým zkompletovala na venkovním hřišti juniorka. Jen výsledkem podobnost nekončí. I na malém hřišti v Uhřiněvsi jsem šli totiž proti Bohemians brzy do vedení zásluhou Lukáše Hrazdílka. Soupeř však dokázal v 33. minutě srovnat. Vedení jsme si mohli vzít ještě v první půli zpátky, byli jsme jasně lepším týmem. V druhém dějství měl, co do šancí, trochu navrch soupeř.

11. (Uhříněves), pondělí 22.9.2014
Bohemians Praha 1905 - 1.SC Znojmo FK  1:1  (1:1)
Branky: 2. Hrazdílek - 33. Nováček.
Rozhodčí: Hányš - Miroslav Fišer, Nehasil
Bohemians Praha 1905: Dočekal – Košata, Rothe, Koštíř, Hubínek (60. Hubínek), Trnka, Nováček, Lukáš (46. Pechr), Artemuk, Ibeagha, Malina
1.SC Znojmo FK: Andrejko - Honz, Pokorný, Nehyba, Hrazdílek - Le Minh (88. Sokol), Vala - Stáňa, Ledecký, Janák (60. Bogner) - Kirschner (76. Lama)

Do sestavy se vrátil po zranění Jakub Pokorný a s týmem odjelo směr Praha také trio Andrejko, Stáňa, Ledecký. Začátek byl skvělý, už ve druhé minutě se totiž trefil hlavou nedělní druholigový debutant Lukáš Hrazdílek. Náš tým i nadále hýřil aktivitou a jen dobrý zákrok domácího brankáře zabránil druhému gólu při střele Honze. Nezdálo se, že by klokani měli nějak kousat. Z ničeho nic však přišlo vyrovnání. Ve 33. minutě totiž také hlavou srovnal Lukáš Nováček.

Svěřenci trenéra Aleksijeviće to ale nevykolejilo a drali se za opětovným vedením. Vytvořili si řadu šancí, za všechny můžeme jmenovat břevno Pokorného a možnost Petra Kirschnera, který šel sám na bránu. Jeho zakončení šlo jen těsně vedle.

V druhém dějství byli naopak na šance lepší hosté. Dobrou příležitost měl Artemuk a střídající Hejno svoji utěšenou ranou trefil břevno. Další nebezpečný pokus zpoza vápna pak musel likvidovat dobrým zákrokem brankář Andrejko. Ale i my jsme v útoku hrozili, chyběl nám ale v zakončení větší klid. V nepříjemném větrném počasí jsme tak nakonec brali bod za remízu 1:1.

Petar Aleksijević: Hrálo se na hřišti, které mělo menší parametry. Hřiště bylo hodně užší i kratší, než je zvykem. Paradoxně to ale našemu agresivnímu způsobu, který chceme hrát, pomohlo. Měli jsme hodně velkých šancí. Myslím, si že zápas byl především v první půli jednoznačně v naší režii.