FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Juniorce se zápas v Příbrami vůbec nezdařil

P ř í b r a m / Z n o j m o - Juniorský tým měl za sebou i v mladé sestavě velice dobré výkony, zápas 7. kola Juniorské ligy se mu ale ani trochu nevydařil. Příbram od začátku utkání měla převahu a nakonec zvítězila vysokým rozdílem 7:0. Domácí měli v sestavě několik zkušených hráčů, věkový průměr její jedenáctky byl 20.8, ta naše byla v průměr o dva roky mladší.

 
 
7. (Na Litavce), pondělí 1.9.2014
1.FK Příbram - 1.SC Znojmo FK  7:0  (4.0)
Branky: 17. a 53. Ježdík, 23. a 43. Řezáč, 41. Junek a 82. Junek, 65. Tarczal
ŽK: 47. Le Minh, 81. Lama
Rozhodčí: Olga Zadinová - Nikola Šafránková, Lucie Šulcová
1.FK Příbram: Kočí – Krameš, Tarczal, Danoski (35. Junek), Ježdík, Kilián (61. Hlinka), Brandner (69. Sandr), Kvída (61. Michalec), Řezáč, Tregler, Šindelář (C).
1.SC Znojmo FK: Konvalina – Dobrovolný (46. Slavík), Hrazdílek, Vala, Kirschner (70. Landšperský), Le Minh, Lama, Nehyba, Janák (66. Sokol), Bogner (46. Yilmaz), Hříbek (C)

Komentář k zápasu

V sestavě Příbrami se objevilo několik starších hráčů - Danoski, Tarczal, Kvída. Náš opět velice mladý tým bylo doplněn pouze o jednoho zkušenějšího hráče, kterým byl Roman Hříbek. Příbram měla od úvodu utkání více ze hry a brankář Konvalina musel řešit řadu svízelných situací. V 17. minutě se dostali domácí do vedení po dorážce Petra Ježdíka a posléze přišla i druhá rychlá branka, kterou měl na svědomí Filip Řezáč.

Dvě rychlé branky náš tým nalomily a na Příbram měla i nadále mnoho šancí. Konvalina měl plné ruce práce, ovšem v závěru první půle musel lovit znovu dvakrát míč ze sítě. Branky padly opět v krátkém sledu. Nejdříve rozvlnil síť Jiří Junka a po něm i Filip Řezáč.

Ani druhý poločas nezačal pro svěřence trenéra Aleksijevice dobře. V 53. minutě zužitkoval centr Petr Ježdík a zvýšíl skóre. Střelecká chuť navíc domácí neopustila a přidali ještě další dvě branky. V 65. minutě Daniel Tarczal a v 82. pak Jiří Junek.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin