Zbytečná remíza

Zbytečná remíza B R N O - V dalším přípravném zápase hraném na umělé trávě v Řečkovicích jsme nakonec jen remizovali se Startem Brno 2:2.

přípr.Brno-Řečkovice, sobota 5.2.2022
TJ Start Brno - 1.SC Znojmo FK  2:2  (0:1)
Branky: 76.Musil, 90+1.Hubr - 31.Papež, 63.Holman
TJ Start Brno: Smrčka - Sedlo, Avdič, Pluháček, Hubr - Knos (Šťourač), Pařízek, Havlín, Doubravský - Musil, Frimmel
1.SC Znojmo FK: Przybysz - Papež, Glushach, Russmann, Krakovčík, Hnaníček, Kočík, Štrombach, Holman, Gonçalves, Kirschner
do 2.poločasu zasáhli pak ještě Polepil, Prokeš, Vocilka, Žalud, Březina, Kartisovs

Hned v úvodu domácí zahrozili a míč šel jen těsně vedle tyče. Skóre jsme ale otevřeli my, když se krásně o břevno trefil Martin Papež. I ve druhém poločase jsme měli snad ještě výraznější převahu a po hodině hry přišla další nádherná branka - tentokrát Filip Holman vymetl pavučinky v šibenici. I nadále jsme si vytvářeli více šancí a územní převahu především díky rychlosti. Domácím se přesto nakonec podařilo vyrovnat. Čtvrt hodiny před koncem po rohu propadl míč před volného hráče Startu a pro něj nebylo problém doklepnout do prázdné. V nastavení se pak míč šťastně odrazil k domácímu hráči, který lobem z boku překonal našeho gólmana.

Ve středu 9.2. od 18:00 hrajeme v Pohořelicích proti Olympii Ráječko.