SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMěstský FK VítkoviceFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.

Zbytečná remíza

Zbytečná remíza B R N O - V dalším přípravném zápase hraném na umělé trávě v Řečkovicích jsme nakonec jen remizovali se Startem Brno 2:2.

přípr.Brno-Řečkovice, sobota 5.2.2022
TJ Start Brno - 1.SC Znojmo FK  2:2  (0:1)
Branky: 76.Musil, 90+1.Hubr - 31.Papež, 63.Holman
TJ Start Brno: Smrčka - Sedlo, Avdič, Pluháček, Hubr - Knos (Šťourač), Pařízek, Havlín, Doubravský - Musil, Frimmel
1.SC Znojmo FK: Przybysz - Papež, Glushach, Russmann, Krakovčík, Hnaníček, Kočík, Štrombach, Holman, Gonçalves, Kirschner
do 2.poločasu zasáhli pak ještě Polepil, Prokeš, Vocilka, Žalud, Březina, Kartisovs