Velmi oslabené sestava schytala sedm branek u ambiciózního nováčka

Velmi oslabené sestava schytala sedm branek u ambiciózního nováčka Výsledek z říše hororu. Při pohledu na sestavy obou celků bylo už předem jasné, že domácí budou mít navrch. Velký počet zraněných a vykartovaných hráčů základní sestavy nahradili dorostenci a i vinou individuálních chyb našeho mužstva se skóre zastavilo na 7 brankách.

1.kolo MSFL, sobota 6.8.2022
FK Hodonín - 1.SC Znojmo FK  7:0  (3:0)
Branky: 2., 62. a 74.Jáger, 23.Holek, 30.Sukup, 59.Špalek (vla.), 67. Pazdera
ŽK: 21.Bohun, 50.Smékal – 78.Kartišovs
Rozhodčí: Julínek Jiří – Kolář Jaroslav, Mayer Jan
Delegát: Prokop Jan
FK Hodonín: Petráš (C) – Helísek (79.Kotásek), Dressler, Smékal (63.Pazdera), Sukup, Švantner, Holek (79.Mazuch), Bohun, Langer, Dunda, Jáger (74.Fila)
1.SC Znojmo FK: Chmiel – Bartůněk, Březina (84.Tumurbaatar), Nnadi, Špalek, Berete (67.Navrátil), Kartišovs, Komínek, Ryška (84.Žižka), Prokeš (C), Krakovčík
Počet diváků: 450

Brankostroj domácích otevřel ve 12.minutě nakonec střelec hattricku v zápase Jáger. K první brance se k míči dostal jak slepý k houslím (po chybě naší obrany) a nemýlil se - 1:0. Ve 23.minutě domácí ostrostřelec Holek si počkal na přihrávku Smékala a protlačil míč do sítě – 2:0. Interval zhruba 10 minut mezi brankami pokračoval i nadále. Ve 30.min. to byla lehká práce pro exznojemského Ondřeje Sukupa, kterému jen stačilo z bezprostřední blízkosti trefit míč, který se k němu odrazil - 3:0.

Ani ve druhém poločase se domácí nezastavili ve své chuti střílet branky do naší sítě. Zhruba po hodině hry náš gólman František Chmiel neudržel míč a domácí se dostali do vedení 4:0 po vlastním gólu Jáchyma Špalka, jak jej označil sudí v zápise. V 62.min. dostal Jáger na zlatém podnose balón od dalšího bývalého Znojmáka Davida Helíska a svou druhou brankou v zápase už v tu dobu deklasoval náš tým. To ale ještě nebylo vše. Už v 67.min. to bylo na ručník, když Pazdera měl spoustu času doklepnout míč do brány a to taky udělal - 6:0. Poslední hřebíček do výsledkové rakve dnešního zápasu zatloukl nádherně a hattrick dovršil opět Jáger. Akrobaticky trefil míč tak hezky, že brankář Chmiel neměl šanci. Jedinou velkou šanci našeho týmu měl v 77.min. Nnadi. Řádně vyprášil domácímu gólmanovi rukavice! Byla to naše nejhezčí akce, alespoň čestný úspěch to mohl být, ale žel nestalo se.

Celý zápas je zde:

Sestřih branek a domácí rozhovory zde:

Napravit reputaci budeme mít možnost příští neděli v Kunovicích, kam jedeme na hřiště uherskohradišťského béčka 1.FC Slovácko od 10:15.