V Počátkách si zahrajeme finále, výhru proti Prostějovu trefil Urbančok

V Počátkách si zahrajeme finále, výhru proti Prostějovu trefil Urbančok P o č á t k y - V semifinálovém utkání proti Prostějovu jsme splnili roli favorita a zajistili si postup do finále, byť to bylo trochu s odřenýma ušima. Po první půli jsme vedli, ale situaci jsme si sami zkomplikovali. Opětovné vedení nám naštěstí devět minut před koncem utkání vystřelil Dominik Urbančok.

turnaj Počátky, sobota 8.7.2017
1. SK Prostějov - 1.SC Znojmo FK  1:2  (0:1)
Branky: 34. Hapal - 23. Teplý, 51. Urbančok
1.SC Znojmo FK: Veselý - Helísek (31. Pospíšil), Malár (31. Svozil), Mezlík, Cihlář, Javůrek (31. Njire), Urbančok, Lacko (31. Chereda), Hladík (31. Štrombach), Teplý, Šamánek

Do utkání hraného na 2x30 minut jsme vstoupili aktivně a hned v úvodních minutách si v krátké době vypracovali čtyři rohové kopy. Nicméně první šanci měli hosté, avšak brankář Veselý byl rychle na zemi a zabránil Prostějovu jít do vedení. Jinak jsme však měli převahu my, ovšem nedokázali ji zužitkovat. Teplému byl odpískán velice přísně faul na brankáře, jinak z toho byl jistý gól. V 19. minutě se na gólmanovi kličkou vylámal zuby Urbančok. Ve 23. minutě už to ale klaplo. Jakub Teplý prolomil střeleckou smůlu a střelou z pokutového území nedal brankáři šanci.

Do druhého dějství jsme však nevstoupili příliš dobře a hledali herní pohodu. V 34. minutě se navíc po nedomluvě obrany dostal k lacinému gólu Hapal a bylo srovnáno. Posléze jsme se dlouho trápili. Srážely nás laciné ztráty a několik dobrých situací jsme nedokázali dohrát do finálního konce. Vysvobodila nás až 51. minuta. Šamánek vepředu dobře podržel míč a přiťukl proti noze nabíhajícímu Dominiku Urbančokovi. Ten se trefil přesně k tyči a poslal nás do finále.