SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMěstský FK VítkoviceFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Těsná prohra s mužstvem naší soutěže

Na závěr soustředění v Náměšti nad Oslavou jsme jen těsně prohráli s Velkým Meziříčím, ale výhra mohla být klidně i naše. O podrobnostech k zápasu si přečtěte v článku.

 
 
přípr. (Náměšť n.O.), sobota 10.7.2021
FC Velké Meziříčí - 1.SC Znojmo FK  3:2  (2:0)
naše branky: 74. Kirchner, 82. testovány hráč
ČK: ZNO 1x
1.SC Znojmo FK: Polepil - Kočik, Žalud, Krakovčík, Papež - Růžička, testovaný hráč - Laarej, Fládr, testovaný hráč - testovaný hráč
Do druhé půle zasáhli : Anso Asante, Gonçalves, Okleštěk, Kirchner, Ferreira da Silva

Komentář k zápasu

Již předem bylo plánováno, že na sobotní duel proti týmu, se kterým se setkáme hned ve 2.kole MSFL, nastoupí hráči, kteří nebyli tak zápasově vytíženi ve středečním utkání proti druholigovému Táborsku a to i proto, abychom soupeři neukazovali všechny své trumfy. Bylo vidět, že u nás trochu vázla naše kombinace, neboť od zálohy po útok byla sestava téměř nová. Přesto i tato naše sestava vytvořila 2-3 šance, ale v prvním poločase se jen dvakrát trefili hráči VelMezu a to ve 26. a 44.minutě.

Po přestávce pak přidal náš soupeř ještě jednu branku. Cca v 60.minutě náš trenér David Langer s asistentem Ondřejem Doudou prostřídali a poslali na hřiště zkušenější hráče. Hned byla vidět změna, která vyústila nejen ke zkorigování skóre na 2:3 po brankách Petra Kirchnera a jednoho z testovaných hráčů, ale mohli jsme třeba vyhrát i 5:4, protože jsme dali i dvě tyčky a jeden neuznaný gól padl z ofsajdu.

Další duel sehrajeme ve středu od 18:00 v Blansku.

Ohlasy

trenér David Langer: "Jsem moc rád za celý týden v Náměšti nad Oslavou. Pochvalujeme si nejen hotel, hřiště, jídlo, apod,, ale především to, že se mužstvo, věřme, více stmelilo a ukázalo, že má charakter."

 
Zápasový servis

Reportáž

Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies