FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B

Takhle ano! Juniorka zničila v Šatově Liberec, Bogner se blýskl hattrickem

Takhle ano! Juniorka zničila v Šatově Liberec, Bogner se blýskl hattrickem Š a t o v - Po dlouhé době se povedlo ukořistit našemu juniorskému týmu výhru. Opět v omlazené sestavě předvedli svěřenci trenéra Romana Vojvodíka dobrý koncentrovaný výkon podpořený góly. V první půli jsme si vytvořili dvougólový náskok, který nás do druhého dějství uklidnil, a hráli jsme ve velké pohodě. Hattrickem se blýskl Patrik Bogner. Liberec již stačil v závěru utkání jen snížit.

16.kolo, neděle 8.11.2015
1.SC Znojmo FK - FC Slovan Liberec  4:1  (2:0)
Branky: 19., 59. a 73. Bogner, 38. Yilmaz – 85. Krejčí
ŽK: 61. Pokorný – 55. Henzl, 57. Barac
Rozhodčí: Machálek – Pelikán, Antoníček.
1.SC Znojmo FK: Konvalina – Sokol, Pokorný, Kozynets, Hříbek, Alaca (86. Slavík), Serenkov, Nehyba (c), Dúcký (70. Landšperský), Bogner (83. Holčapek), Yilmaz (79. Dědič)
FC Slovan Liberec: Garčár – Šustr, Barac (67. Dudek), Tabeira (70. Šulc), Knejzlík (46. Bělíček), Dydowicz, Pospíšil, Kaiser (46. Krejčí), Henzl (77. Cal), Frimmel (c), Čuřík

V první půli byl k vidění atraktivní fotbal s množstvím šancí na obou stranách. První tutovku si vypracovali hosté a byla to opravdu tutovka s velkým T. Centr z pravé strany doletěl před bránu k Frimmelovi, jehož střelu reflexivně zneškodnil brankář Konvalina. Po této šanci si hosté vypracovali převahu, zchladil je však vedoucí gól Znojma. Yilmaz si v pokutovém území dokázal zpracovat míč a vybídl na hranici šestnáctky ke skórování Patrika Bognera, ten pěkným obstřelem zamířil k tyči.

Hosté mohli vyrovnat po nečekaném momentu v 29. minutě. Baracův centr z křídla skončil na tyči znojemské brány. Slovan se i nadále snažil, ovšem Znojmo dokázalo zblokovat velké množství střel a když přišlo na věc, hrozilo i do ofenzivy. Ovšem druhý gól Jihomoravanů se "narodil" především díky zmatkům v liberecké obraně. Kubilay Yilmaz tak mohl v 38. minutě pohodlně zamířit do prázdné brány.

Druhý poločas nabízel variantu s větší libereckou aktivitou, ovšem Slovan příliš nehrozil. Znojmo naopak vycítilo svoji šanci na druhou výhru v sezóně a hrálo v náramné pohodě. A dokázalo to podpořit i góly. Hlavnou postavou byl Patrik Bogner, který zužitkoval skvělé přihrávky od Alacy a Yilmaze. Pro znojemského útočníka to znamenalo zkompletování hattricku. Liberec v závěru utkání dokázal pouze kosmeticky upravit skóre ze svého pohledu na 1:4, když se prosadil Martin Krejčí.