FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

Se Sigmou Olomouc jsme prohráli 1:4

Se Sigmou Olomouc jsme prohráli 1:4 Přestože případnou výhrou v závěrečném duelu Tipsport ligy jsme mohli vyhrát skupinu a postoupit do semifinále, realita ovšem znamenala naši prohru 1:4 a postup našeho soupeře. Nakonec jsme skončili čtvrtí z pětičlenné skupiny.