FK TřinecFC HlučínFC Slovan RosiceSK UničovFC Baník Ostrava BFK Hodonín1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FC Zlín BFK BlanskoFK Frýdek-MístekFC Zlínsko, spolek1.SC Znojmo FKSK HraniceČeský SK Uherský Brod, spolek1.BFK Frýdlant n. O.TJ Start BrnoMFK Karviná BTJ Tatran Bohunice
 

Proti Převýšovu dostali šanci především mladíci, rozhodl vlastenec

Z n o j m o - Druhý přípravný zápas byl naplánován v rámci soustředění v Ústí nad Orlicí. Proti Převýšovu nenastoupila řada opor (Lacko, Žondra, Okleštěk, Kovačić atd.) a šanci dostali především hráči z juniorky a na zkoušku. Ti měli nad třetiligovým soupeřem převahu, ale nedokázali zužitkovat své šance. Rozhodl tak jediný smolný moment z 55. minuty, kdy jsme si dali vlastní gól.

 
 
Příprava (Ú.n.Orl.), středa 21.1.2015
1.SC Znojmo FK - SK Převýšov  0:1  (0:1)
Branky: 55. vl. Odehnal
1.SC Znojmo FK: Andrejko (46. Doleček) - Helísek (46. Pázler), Dreksa, Odehnal, Cihlář (46. Levai) - Stáňa (46. Yilmaz), Njire, Alaca, Celik - Kirschner, Ledecký.

Komentář k zápasu

Do zápasu nezasáhli všichni přítomní hráči na soustředění. Řada opor do utkání nezasáhla a měla vlastní tréninkový plán. Chyběl také Buchta, jenž odjel na zkoušku do Zbrojovky Brno. Do hry se tak dostalo i několik mladíků, mezi něž můžeme zmínit Alacu, Celika (teprve sedmnáctiletý pozn. red.) nebo Kirschnera. Mladou sestavu doplňovaly zkušenosti tria Cihlář, Helísek a Dreksa.

První půle moc šancí nenabídla, poziční převahu jsme dokázali zužitkovat "pouze" ke dvěma dobrým příležitostem. Tu největší měl Kirschner, když po dobrém centru hlavičkoval těsně vedle. V druhé možnosti se pak objevil Stáňa, ale nedohrál akci podle svých představ a dalo by se jí označit jako nedokončená pološance.

Převýšov svedl v úvodním dějství s naším týmem vytrvale běhat a dokázal se přizpůsobit tempu. Do šance se však náš třetiligový soupeř propracovat nedokázal a brankář Andrejko tak mohl v podstatě v klidu.

Do druhé půle zasáhli i všichni hráči ze střídačky a sestava se ještě výrazněji omladila. V druhé části jsme tak měli na hřišti hned sedm hráčů, kteří na podzim nastoupili za juniorku. O osudu utkání bohužel rozhodl moment z 55. minuty, kdy přišel nešťastný vlastní gól.

Šancí na vyrovnání poté bylo dostatek, ovšem zradila nás koncovka. Do dobrých možností se postupně dostali Njire, Yilmaz a Pázler, ani jednomu však štěstí nepřálo.

Ohlasy

Ludevít Grmela: Utkání jsme brali jako další přípravné. Chtěli jsem v tomto zápase dát šanci především mladým hráčům, juniorům a hráčům na zkoušku. V základní sestavě nastoupil například teprve sedmnáctiletý Celik. Podstatná část osy týmu dostala zápasové volno - Lacko, Žondra, Hříbek, Kovačić, Ilizi, Okleštěk. Hlavním cílem bylo především utkání zvládnout kondičně, odběhat ho, což se povedlo. Gól jsme inkasovali hodně nešťastně po vlastní brance a následně měli několik velkých šancí na vyrovnaní. Byly tam i některé velmi pěkné fotbalové akce, což mě potěšilo.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies