Áčko ve středu s Převýšovem, juniorka míří do Vídně

Áčko ve středu s Převýšovem, juniorka míří do Vídně Z n o j m o - V pořadí druhé přípravné utkání v zimní přípravě čeká ve středu na A-tým a také juniorku. Áčko se střetne v rámci soustředění v Ústí nad Orlicí s třetiligovým Převýšovem (16:30) a bude chtít jistě navázat na dobrý výkon s Jihlavou. Juniorka naopak míří do Vídně na zápas s Wiener Linien (18:00).

 
 
 

Áčko se po roce střetne s Převýšovem

Převýšov pro nás není neznámá. Potkali jsme se totiž v loňské sezóně v rámci třetího kola domácího poháru. V Převýšově jsme zvítězili 4:1, ovšem v první půli nás soupeř dokázal potrápit.

1.SC Znojmo FK - SK Převýšov
Středa 21.1.2015 (16:30 hod. - Ústí nad Orlicí)

Východočeši hrají třetí sezónou ČFL, tedy třetí nejvyšší českou fotbalovou ligu. Po podzimu se nachází na dvanácté pozici. Fotbalová veřejnost si ale Převýšov nejvíce pamatuje ve spojení s vyřazením pražské Slavie v Poháru FAČR v sezóně 2011/12.

Juniorka s týmem Wiener Linien

Juniorka míří ke svému druhému přípravnému utkání za hranice. Ve Vídni se střetne s týmem Wiener Linien. Ten hraje Wiener Stadtligu, což je čtvrtá nejvyšší rakouská fotbalová soutěž, pokud to převedeme na náš systém, jednalo by se o divizi. Své zápasy hraje rakouský tým na Sportplatz Rax ve Vídni.

Wiener Linien - 1.SC Znojmo FK 21
Středa 21.1.2015 (18:00 hod. - Rax platz, Vídeň)
 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • vimeu: Sportovní sázení -Tenis - Fotbal - Velmi spolehlivé informace odkaz/ ...
  • mišák.z: Taktéž jsem to zaslechl,nechtěl jsem to psát protože nevím jestli ...
  • palasek.m: Co je prAVDA O PRODEJI KLUBU? a NENÍ TO TU ...
  • JirkaPo: pouze chůze, chaos, bez systému, bez boje... ...
  • JirkaPo: jde to těžko hrát doma na jednoho útočníka a zároveň ...
  • robert.knebl: Smutná zpráva. Vzpomínám na některé výjezdy s ním. R.I.P. Vláďo ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin