Skvělý vstup do prestižního turnaje zaznamenali naši hráči:

SK Dynamo České Budějovice B - 1.SC Znojmo FK  0:4  (0:1)
Branky: 7.Okleštěk, 39.Odehnal, 56.Kostorek, 58.Tuschel
ŽK:
ČK:
Rozhodčí:
1.SC Znojmo FK: Hrubý – Hříbek, Yonov, Avdič (31.Odehnal), Mudra – Kostorek, Lacko, Hnaníček, Tuschler – Mandula, Okleštěk (31.Živčic)

Na druhém nejstarším turnaji v Čechách O křišťálový pohár v prvním zápase porazila Vlašim Jihlavu B 2:1, když nejprve vedla Jihlava skoro celý zápas 1:0. Do druhého utkání nastoupili naši borci proti rezervě Českých Budějovic. V utkání, které se hrálo 2 x 30 minut Znojmo porazilo Budějovice vysoko 4:0, po poločase 1:0. Na velice mokrém terénu a za střídavého deště byl k vidění kvalitní zápas. V našem týmu se objevily dvě nové tváře - Kostorek z Příbrami a Tuschel ze Slovenska. Oba se v utkání prezentovali i brankami. První branka padla již v 7.minutě, kdy se Okleštěk dostal k míči na hranici šestnáctky a krásnou střelou otevřel skóre zápasu. O minutu později Budějovice ohrozili znojemskou branku – střela šla těsně kolem pravé tyče a Hrubý se musel hodně natahovat, aby pravou stranu brány pojistil. Poté jsme znovu ohrozili soupeře dvakrát my. Nejprve Lacko v 15.minutě netrefil z jasné pozice a po něm Mudra po krásné kombinaci s Mandulem střílel nad. Těsně před poločasem obešel Tuschel i brankáře Budějovic, ale jeho zakončení ještě stačil obránce zahrát na roh.

Do druhé půle Znojmo začalo aktivněji než soupeř a Mandulova střela byla ztečována na roh. Ve 39´ byl tvrdý zákrok na Lacka. Hnaníček z trestného kopu provětral budějovického golmana. Ten mokrý míč neudržel a Odehnal zvýšil z dorážky na 2:0. Budějovice ve snaze ještě zvrátit výsledek, otevřely obranu a ulehčily naši hru směrem dopředu. V 56´ po akci založené Lackem, přes Mandulu zakončoval Kostorek. A v 58´ to byl znovu aktivní Mandula, když našel výborně postaveného Tuschela. Jeho tvrdá rána z hranice šestnáctky znamenala konečný výsledek zápasu. Po tomto vítězství si naši hráči zahrají finále o Křišťálový pohár proti Vlašimi (trenér Martin Frýdek). Na turnaj neodcestovali zranění hráči, Cihlář, Zifčák, Podzemský a Mička.