FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Porážka o dvě branky na půdě bratislavského Interu

Porážka o dvě branky na půdě bratislavského Interu Za federálních dob slavný bratislavský klub Inter se pomalu vrací na výslunní slovenského fotbalu - je na čele - třetí ligy s touhou postoupit do druhé nás vyzval v dalším přípravném zápase:

 
 
přípr. (Stupava), sobota 15.2.2020
FK Inter Bratislava - 1.SC Znojmo FK  4:2  (4:0)
Branky: ? - Garčic, Buhać
1.SC Znojmo FK: Koukal - Bukvić, Garčic, Okleštěk, Buhač, Grbešic, Dovhanyuk, Zubak, Hwedieh, Pacula, Martinek
ve druhém poločase střídali: Kaššai za Martinka, Pohanka za Dovhanyuka a Jícha za Koukala

Ohlasy

Milan Volf, trenér 1.SC Znojmo FK: "Stále nás trápí absence klíčových hráčů, zkoušeli jsme tedy další hráče, takže podle toho to vypadalo. Nebyl jsem spokojen s vůbec ničím zvláště v prvním poločase, kdy byl soupeř důraznější, rychlejší, aktivnější, my jsme prostě spali a bylo úplně ale úplně všechno špatně. Ve druhém poločasu už jsme se dostávali do šancí, mohli jsme dát i více jak dvě branky, ale zápas s asi nejsilnějším soupeřem v zimní přípravě mne neuspokojil a nasazení některých hráčů bylo prostě špatné."

 
Zápasový servis

Reportáž

Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin