Na hrbolech v Lanžhotě lepší první poločas druhého

Na hrbolech v Lanžhotě lepší první poločas druhého V generálce na sobotní první jarní duel MSFL doma 7.3. od 14:30 proti Baníku Ostrava B se naši muži představili na přírodní trávě leč plném hrbolů.

přípr. Pastvisko, sobota 29.2.2020
TJ Sokol Lanžhot - 1.SC Znojmo FK  2:0  (0:0)
1.SC Znojmo FK: Jícha - Bukvić, Avdić (80.Grbesić), Pacula (60.Banzi), Guerra - Garčic (56.St.Hillaire), Esin, Okleštěk (70.Moravec), De Carvalho Serra (46.Cheredea), Buhać, Dovhanyuk

Milan Volf, trenér 1.SC Znojmo FK: "Hrálo se na extrémně hrbolatém hřišti, nebylo to vůbec poválené, takže rozdíly se smazávaly. Přesto jsem byl s hrou v prvním poločas spokojen. Bohužel jsme se nedokázali prosadit gólově a domácí na nás vyrukovali až s brutálními fauly, které rozhodčí toleroval, takže je jasné, že kluci dostávali až strach. Ve druhém poločase, kdy jsme střídali, nebyla hra už tak kvalitní, jak v prvním poločase. Zase jsme neproměnili šance. Když už šel míč do brány, tak se zastavil téměř na brankové čáře v hromadě písku v bráně. První branku jsme obdrželi, když jsme nezvládli ofsajdovou situaci, kdy jsme vystavovali domácího hráče do ofsajdu a ten díky naší chybě sám postupoval na Filipa Jíchu. Druhá branka padla po naší hře vabank. Druhý poločas byl špatný, první poločas dobrý, ale terén nás šíleně limitoval."