FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

Na Podluží 1:1

Na Podluží 1:1 Na půdě Břeclavi se nakonec zrodil nerozhodný výsledek. Domácí se ujali vedení, naši hráči Podzemským vyrovnali.

přípr., sobota 12.2.2011
Městský SK Břeclav - 1.SC Znojmo FK  1:1  (1:1)
Branky: 3.Bielčik - 37.Podzemský
1.SC Znojmo FK: Šustr – Sukup (60´Švarc), Coufal, Mička (46´ Yonov), Kazár - Krhut (46´ Lukáš), Lacko (60´ Vavřík), Hnáníček, Krajačič – Podzemský - Kováč
připraven byl ještě náhradní brankář Doleček

Dva zápasy během tří dnů měli naši hráči po závěrečném hvizdu hlavního arbitra. Trochu se tato skutečnost odrazila na konečném výsledku z naší strany. Tím ale nechci snižovat bojovný výkon domácího mužstva pod taktovkou trenéra Vladímíra Michala. Domácí celek je také v plné přípravě na svoji soutěž. A byli to právě oni, kdo se dostal už ve třetí minutě do vedení. Bielčik převzal nádherně přihrávku mezi naši střední obránce a vně velkého vápna otevřel skóre zápasu. V 10 minutě měli domácí výhodu trestného kopu, ale střela šla vedle. Naši se do prvního vážnějšího ohrožení břeclavské branky dostali ve 12 minutě. Hnáníček střelou z 25 metrů protáhl domácího golmana. Krajačič zahrával rohový kop, na přední tyči Podzemský míč přizvedl dál k domácí brance a míč se svezl po břevnu – domácí další nebezpečí odvrátili. Následovaly další šance. 17´a Krajačič z trestného kopu trefuje levou tyč. 19´ Lacko tvrdě pálí a jen těsně míjí levý horní růžek branky. V 36´ se dostali k rohu domácí, ale naši borci výborně zahráli v obrané fázi a dostali se do rychlého přečíslení pět na dva. Rychlá přihrávka na pravé křídlo Krhutovi, přihrávka do šestnáctky a Podzemský střelou doprostřed brány vyrovnává na 1:1. Šanci měl ještě v 45´ Kazár. Z trestného kopu mířil k tyči, ale brankář Prokop kryje.

Druhá půle se hrála dále v rychlém nasazení a trochu se i přitvrdilo. Rozhodčí musel hráče uklidnit a rozdal tři žluté karty za tvrdé zákroky. Šance se střídaly na obou stranách. Na naší straně se dvakrát během pěti minut dostal ke střele Lukáš T., Hnáníček a Vavřík. Vždy ale trefili jen prostor v brance, kde stál domácí golman. Domácí několikrát ohrozili naši branku, ale i Šustr byl pozorný.

Příprava na jaro se tímto zápasem posunula blíže ke konci. Ještě následuje zítřejší nedělní zápas v Jevišovicích proti celku Dobšic ve 14:00. Dále ve středu sehrají naši borci utkání v Trnavě se Spartakem (jeho generálka na ligu). Zápas začíná ve 14.30 16.2.2011.

Pokud nevidíte v dnešní sestavě některá jména z předešlých zápasů, tak omarodili Nepožitek, Vašíček a volno na doléčení zranění dostal Trnovec.