FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

I druhé přípravné utkání remízové, tentokrát byl soupeřem Horn

Z n o j m o - Původně měl pro znojemské fotbalisty následovat další přípravný zápas až ve čtvrtek proti Botevu Plovdiv. V úterý se však narychlo domluvil zápasu v rakouském Hornu. Stejně jako v neděli se Sankt Pöltenem, i proti Hornu se zrodila remíza. Za náš tým se střelecky prosadil Heinz a Lacko.

přípr., úterý 25.6.2013
SV Horn - 1.SC Znojmo FK  2:2  (1:1)
Branky: Hartl, Djordjević - Heinz, Lacko
1.SC Znojmo FK: Hrubý - Mudra, Odehnal, Charuza, Cihlář, Mička, Helísek, Lacko, Hnaníček, Heinz, Vašíček. Ve druhém poločase střídali: Simerský, Tomeček, Zifčák, Buchta, Poznar