Hattrick Putua stačil v Schremsu jen na remízu

Hattrick Putua stačil v Schremsu jen na remízu K týmu nejvyšší ligy Dolních Rakous zajížděl náš tým k dalšímu přípravnému duelu. Přestože měl v zápase více šancí, zápas skočil nakonec nerozhodně a domácí, kteří slaví 100 let od vzniku klubu neemuseli úplně smutnit. O všechny tři naše branky se postaral Putu.

přípr. (Schrems), sobota 4.2.2023
ASV EATON Schrems - 1.SC Znojmo FK  3:3  (1:2)
Branky: 30.?, 52.?, 90.? - 13., 43. a 55.Putu
1.SC Znojmo FK: Škugor - Trajković, Lukčo, Olawoyin, Baaloul - Gonçalves, Bartůněk, Dao (46.Hernandez) - Kilibarda, Putu, Ibrahim (46.Pálfi)

Ve 2.min. se domácí útočník objevil sam před brankářem Škugorem, ale ten  chytil. V 8.min. z vápna tvrdě vystřelil Gonçalves, ale brankář vyrazil na roh. Ve 13.min. se sám před brankou objevil Putu a prostřelil brankáře 0:1! Ve 30.min. domácí z přímého kopu srovnali na 1:1. Hned po rozehrávce z protiútoku se Kilibarda ocitl sám před brankářem, ale neproměnil. Ve 43.min. po centru Ibrahima hlavou nás dostal do vedení znovu Putu a za stavu 2:1 pro nás skončil první poločas.

Ve 48.min. šel Kilibarda sám na branku, ale neproměnil. O minutu později se Pálfi objvil v další šanci, ale přestřelil. Domácí v 52.minutě vyrovnali na 2:2. V 54.min. Palfi výborně přihrál pod sebe, ale Kilibarda v další šanci nedal. V 55.min. Putu obešel i brankáře, dal hattrick a opět jsme vedli o jednu branku 2:3. V 65.min. jsme vstřelili 4.branku, ale pro ofsajd nebyla uznána. Domácí ale nakonec vyrovnali na 3:3, nenechali si tak zkazit prohrou oslavy svého stoletého výročí (dnes večer měli i ples) a utkání timto stavem také skončilo.