FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

Generálka s "pohárovým" soupeřem rozdílem třídy

Generálka s Za týden začíná odvetná část 2.ligy a naši hráči sehráli vítězný zápas nad HFK Třebíč, se kterou jsme se už několikrát potkali také v domácím poháru. Tentokrát byl výsledek jasný a nám nezbývá než se těšit na příští neděli a na Spartu Praha B.