SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

 
 
26.kolo, neděle 14.5.2023
1.SC Znojmo-mládež - SK Sigma Olomouc B  0:5  (0:2)
Branky: 37. a 54. Lorenc, 6. Andrýsek, 70. Andrle, 71. Rozehnal.
ŽK: M. Bernát (ZNO).
Rozhodčí: Nápravník – Fabeš, Urban.
1.SC Znojmo-mládež: R. Krištof - Š. Kříž, Řepa, Malina, Pelán (59. V. Daniel), Chvátal (c), Rolník (72. J. Krištof), M. Bernát, Loveček, Votava (46. J. Olšanský), Matajs.
SK Sigma Olomouc B: Ulenfeld – Pávek (c), Andrýsek (75. Hradil), Činčara, Synevych (65. Rozehnal), Remeš (46. Přibylka), Skopal, Glos, Andrle, Beran, Lorenc (66. Galík).

Ohlasy

Miroslav Paul (trenér Znojma): Musím pogratulovat soupeři. Vyhrál zcela zaslouženě a dle mého názoru to byl nejlepší tým na jaře, se kterým jsme se dosud setkali. Avšak pomohli jsme mu my naopak nejhorším výkonem jara. V utkání byly vidět průměrné a podprůměrné výkony našich hráčů. Dělali jsme špatná rozhodnutí a smrtelné individuální chyby. Zbytečné ztráty míčů po technických nedostatcích, bojácnosti či nedůrazu bylo až příliš. Myslel jsem, že o rok mladšího soupeře přehrajeme v aspektech, které by měli být SAMOZŘEJMOSTÍ, ale zároveň by proti mladším soupeřům měl platit a to je důraz v osobních soubojích, rychlé dostupování soupeře. Bohužel to dopadlo úplně naopak. Soupeř zvítězil rozdílem pěti branek a ještě nám, jak se říká lidově, naložil. Jedna věc je, že jsme se střetli opravdu s kvalitou. Druhá věc je otázkou? Zda se nám nechce vystoupit z komfortní zóny a obětovat něco navíc nebo na to zkrátka nemáme. To se uvidí v dalších utkáních jak se k tomu hráči postaví. Zároveň jsme již 4 utkání nevstřelili branku, na tom bychom měli také zapracovat!

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies